>

SAÇ BAKIMI

Kolajen ve Keratin Doping ile Saçlarınız Her Mevsim Sağlıkla Parlasın!

Saçınızı güneşin zararlı etkilerinden koruyun…
 
   
 
 
     

Yaz sıcaklarında sadece cildinizin değil saçlarınızın da korunmaya ihtiyacı var! Doğru saç bakım ürünleri kullanarak tuzlu suya, klora ve güneş ışınlarına bağlı saç hasarını önlemek mümkün. Kadınların yaşamını kolaylaştıran, hızlı ve pratik ürünleriyle ön plana çıkan Mara Kozmetik, UV filtreli WeMara saç bakım ürünleri ile saçınızı güneşin zararlı etkilerinden koruyor ve saç renginin solmasının önüne geçiyor. Özel geliştirilmiş kolajen ve keratin proteinleri içeren WeMara Full Strenght Kolajen&Keratin Saç Serisi, saçı kökten uca besliyor, ipeksi bir dokunuş kazandırıyor ve her mevsim sağlıklı kalmasını sağlıyor. Tamamen vegan içerikle üretilen seri, tüm diğer Mara ürünlerinde olduğu gibi hayvanlar üzerinde test edilmeden tüketici ile buluşuyor.

Deniz, güneş, kum… Yaz mevsiminin en sevdiğimiz yanları, doğru bakım uygulanmadığı takdirde cildimize ve saçımıza zarar verebiliyor. Özellikle güneşin ultraviyole ışınlarının saçları yıprattığını vurgulayan uzmanlar, saçların da en az cilt kadar korunması gerektiğini vurguluyor. Adını ‘kadın’dan alan ve bugüne dek yaşamı kolaylaştıran, pratik, inovatif, birbirinden özgün ürünleri ile kadınların yanında olan Mara Kozmetik, WeMara Full Strenght Kolajen& Keratin Saç Serisi ile saçınızı korurken besliyor.

Kolay taranan, ipeksi saçlar

Kolajen ve keratin proteinleri içeren özel formülü ile saçı kökten uca besleyen ve güçlendiren WeMara Full Strenght serisi; Saç Bakım Şampuanı, Durulanmayan Saç Bakım Kremi, Deniz Tuzu Saç Spreyi, Saç Bakım Maskesi ve Sıvı Saç Bakım Kremi’nden oluşuyor. İçeriğindeki UV filtreleri ile saçı güneşin zararlı etkilerinden koruyan ve renk solmasının önüne geçmeyi destekleyen seri, eşsiz bir bakım sunuyor. Özellikle sıcak havalarda, parlak ve kolay şekil alan saçların yerini alan mat ve inatçı saç telleri için kolay tarama sağlayan bakım serisi, saçı ağırlaştırmadan ipeksi bir yumuşaklık veriyor.

Sıvı formu ile duş sonrası pratik şekilde uygulanan WeMara Full Strenght Sıvı Saç Bakım Kremi, nemli veya ıslak saça rahatlıkla kullanılabiliyor. Durulama gerektirmeyen bu benzersiz bakım kremini gün içerisinde kuru saça da dilediğiniz gibi uygulamanız mümkün.

WeMara Full Strenght Durulanmayan Saç Bakım Kremi ise kolay taranmanın yanı sıra elektriklenme ve kabarmayı önleyerek saça ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor. Saçın çok daha kolay şekil almasını sağlayan krem, ıslak veya nemli saça da durulamadan kullanılabiliyor. Bu mükemmel bakım kremini dilerseniz kuru saça son bir dokunuş olarak da uygulayabilir ve ardından saçınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Denizden henüz çıkmışsınız gibi doğal!

Saç kırılmalarını önlemeyi destekleyen WeMara Full Strenght Deniz Tuzu Saç Spreyi ise saçınızı ağırlaştırmadan şekillendirmenizi sağlıyor. Her saç tipi için uygun olan sprey, saçınıza denizden henüz çıkmışsınız gibi doğal bir görünüm kazandırırken, dolgunluk ve hacim kazandırıyor. Nemli veya kuru saça, boy ve uçlarına eşit miktarda uygulanabilen spreyin ardından elinizle istediğiniz şekli vermeniz mümkün.

Serinin diğer ürünlerinde olduğu gibi kolajen ve keratin proteinleri içeren WeMara Full Strenght Saç Bakım Maskesi ayrıca Jojoba, Argan, Moringa, Avokado, Shea ve Tatlı Badem yağı içeren özel bir formüle sahip. Onarıcı, besleyici ve nemlendirici aktifleri ile yıpranmış saça ağırlaştırmadan yoğun bakım sağlayan maske, pürüzsüzleştirici etkisi ile ışıl ışıl parlayan, hacimli ve güçlü saçlara sahip olmanızı destekliyor. Elektriklenme problemini ortadan kaldırmaya yardımcı olan saç bakım maskesi, saçınızın kaybettiği canlılığı ve esnekliği onarmaya da destek oluyor. Banyo sonrası nemi alınmış saçınızın uçlarına doğru tarayarak uygulayabileceğiniz maskeyi, 2-3 dakika beklettikten sonra iyice durulamayı unutmayın!

Sağlıkla uzayan pürüzsüz saçlar

Özel geliştirilmiş kolajen ve keratin proteinleri içeren formülü ile saçı derinlemesine temizleyen WeMara Full Strenght Bakım Şampuanı, kusursuz bir bakım sağlıyor. Saçları kökten uca güçlendirerek olası saç dökülmesini ve kopmaları önleyen şampuan aynı zamanda saçınızın sağlıkla uzamasına yardımcı oluyor. Pürüzsüzleştirici etkisi ile sağlıkla parlayan, hacimli ve güçlü saçlara sahip olmanızı destekleyen Full Strenght Bakım Şampuanı, elektriklenme problemini de ortadan kaldırıyor. Serinin diğer ürünleri gibi içeriğinde UV filtreleri bulunan şampuan, saçı güneşin zararlı etkilerinden koruyarak, renginin solmasının önüne geçmeyi destekliyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>