>

MODA - STİL

Bebeğiniz için en doğru seçim…

Anne ve Bebek bakım ürünleri markaları arasında pazar lideri olan Avent, özel bir kampanya ile 20. yıl heyecanını anne ve bebekleriyle paylaşıyor
 
   
 
 
     
Avent ürünlerinde % 15 indirim

Avent, sektördeki 20. yılını kaliteye önem veren ailelerle paylaşarak kutluyor. Ürünleri ile kalite, güven ve öncülüğün temsilcisi olmayı başaran Avent, 10 – 25 Temmuz 2004 tarihleri arasında seçkin bebe mağaza ve eczanelerde satılan ürünlerinde % 15’e varan indirimler uyguluyor.

Endüstri tasarımcısı Edward Atkin tarafından 20 yıl önce tasarlanan ve üretilen ünlü İngiliz markası Avent, kısa sürede Anne ve Bebek bakım ürünleri arasında köklü bir yer edinerek ilklere imza atmaya devam ediyor. Her yeni ürünü tüketiciler tarafından da test edilen Avent, geçen 20 yıl boyunca birçok ödül aldı. Bebek Bakımı alanında Anne ve Bebek Mükemmellik Altın Ödülü, En İyi Beslenme Gereçleri Gümüş Ödülü; Uluslararası Ticarette Yatırım Kraliyet Ödülü, ISIS Göğüs Pompası ile alınan Yaratıcılık Kraliyet Ödülü gibi pek çok ödüle sahip olan Avent için en önemli ödül, dünyada sayıları her gün artan milyonlarca annenin güvenini kazanmış olmak.Türkiye’de 1997 yılından bu yana Grup Baby tarafından ithal edilen Avent; ürün grubunun gelişimine tercihleri ile önemli katkı sağlayan modern kadının, aile ve iş hayatı ile kendine ait zamanını en iyi şekilde dengeliyor. Çantalı göğüs pompası ISIS ile çalışan anneleri, Niplette ve meme ucu koruyucuları ile emzirmeyi destekliyor. Tüm ihtiyaçlara uyan emzirme ve biberonla besleme ürünleri, sterilizörler ve biberon ısıtıcıları, semi-ortodontik yalancı emz120ikleri, dökülmez Sihirli Bardakları ve Anne ve Bebek cilt bakım ürünleri gibi geniş ürün yelpazesi ile Avent; yenilikçilik, kalite, tarz ve fonksiyonel olma özellikleri ile özdeşleşiyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>