>

MODA - STİL

Bileğinizde yaz aylarının canlı renkleri...

Farklı tasarımları ile tüm dünya’da yankı uyandıran Ecko’nun yaz ayları için tasarladığı modeli, farklı olmayı sevenler için düşünüldü...
 
   
 
 
     
Ecko, yaz aylarının canlı renkleri ile bileğinize modayı getiriyor...

Türkiye temsilciliği İmaj Saat tarafından yürütülen Ecko; yaz aylarında yaşadığınız enerjiyi bileğinize taşıyarak saat modasına yön veriyor.

Ecko’nun bu modelinde kullanılan taba rengi hafta içi veya hafta sonu her türlü kıyafetiniz ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir renk olarak ortaya çıkarırken mavi özgür ruhlara çağrıda bulunuyor ve markanın logosu olan su aygırı ile uyum gösteriyor. Deri kayışa sportif bir görünüm katan beyaz dikişler, kadranı çevreleyen metal renk ile bütünlük sağlıyor.Taba ve mavi renk kombinasyonun yanı sıra kahverengi, siyah renk alternatiflerinin bulunduğu modeli tüm seçkin saat mağazalarında bulabilirsiniz.

Ecko Unlimited, şehirsel çağdaş kültürden esinlenen bir tasarım evi olarak dikkati çekiyor. Ecko’nun felsefesi, tüketicinin ne isteyeceğini öngörmek ve kaliteli tasarım özeninden fedakarlık yapmaksızın tüketiciye hitap eden tam koleksiyonlar sunan tek moda evi olmak.

Fiyatı: 119 $

Ecko Saatleri Türkiye distribütörü:
İmaj Saat Ltd. Şti.
Tel: 0212 514 05 05

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>