>

MODA - STİL

Billabong, yaza yelken açtı.

Yazın cıvıl cıvıl renklerine yer veren Billabong, spor yaparken ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi, aktifliği vaat ediyor.
 
   
 
 
     
Avustralyalı sörfçü Billabong, birbirinden renkli ürünleriyle yaza hazır... Surf ve diğer board sporlarının öncü markası Billabong, dinamik çizgileriyle plajlara, sahillere kendi tarzını yansıtacak. Koleksiyonunda yazın cıvıl cıvıl renklerine yer veren Billabong, spor yaparken ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi, aktifliği vaat ediyor.


Billabong’un aktif çizgilerle bezediği Pure hattına beyaz, kırmızı, siyah, lacivert, saks gibi renk tonları hakim. Çeşitli nakışlarla Pure hattını zenginleştiren Billabong, okulların da kapanmasıyla her yaştan öğrencinin ve gencin ilk tercihi olmayı istiyor. Özellikle board shortlarıyla ünlü Billabong, diğer ürünlerinde de oldukça geniş renk ve nakış işlemelerine sahip.


Billabong’un asi ve genç yüzü Urban hattında kendini daha çok ortaya koyuyor. Oldukça iddialı desenler ve baskılarla Billabong’un Urban hattı sayesinde sahilde dondurmacı abilere, patenli kızlara, frisbee’ci yakışıklılara kendinizi göstermeniz daha kolay. Beyaz, lav kırmızısı, kömür ve toz mavisi renkleriyle Billabong, bu yazı tüm gençler ve sporu sevenler için unutulmaz kılacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>