>

MODA - STİL

Bir kart atın, bir çocuk daha gülsün...

TEV 1.000 öğrenciye, 1 yıl eğitim imkanı sağlayacak yeni bir kampanya düzenliyor.
 
   
 
 
     
Yeni yılda, okulda yeni bir gün Bir kart atın, bir çocuk daha gülsün...

TEV 1.000 öğrenciye, 1 yıl eğitim imkanı sağlayacak yeni bir kampanya düzenliyor. Yılbaşında sevdiklerimize yollamak üzere aldığımız ve bir süre sonra hatırlanmayıp attığımız kartlar yerine, tüm geliri muhtaç çocuklar için kullanılacak sempatik “e-kartlar” oldukça yararlı bir hizmet için kullanılacak. Şimdi hepimize düşen görev, bu kampanyaya katılarak muhtaç çocuklar için küçük bir katkıda bulunmak.

“Yeni Yılda, Okulda Yeni Bir Gün” konseptli kampanya ile hem sevdiklerimizin yeni yılını kutlamak, hem de ailesinin maddi durumu yetersiz ancak başarılı çocuklara “okulda yeni bir gün” armağan etmek mümkün. Kampanyanın hedefi, muhtaç çocukların eğitimi için 1 milyon e-kart gönderiminin yapılarak, kaynak yaratılmasını sağlamak.


Üstelik bu e-kartların tümünde yer alan resimler, TEV’in ilköğretim okullarının ilk üç sınıfında okuyan öğrenciler, TEV İnanç Türkeş Özel Lisesinde okuyan üstün yetenekli öğrenciler, TEV tarafından Zeki Müren anısına yaptırılan Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Anadolu Meslek Lisesi öğreniceleri ve TEV bursu ile çeşitli üniversitelerin Güzel Sanatlar bölümünde okuyan öğrencilerin çalışmalarından oluşuyor.

1 Aralık 2004’te başlayacak ve 10 Ocak 2005’e kadar geçerli olacak kampanya şu şekilde işliyor: www.tev.org.tr adresinden, dilediğiniz resmi seçip, mesajınızı yazarak oluşturacağınız TEV e-kartını, istediğiniz kişiye gönderiyorsunuz.

Ayrıca, bir firma sahibiyseniz müşterilerinize ve sevdiklerinize göndereceğiniz yılbaşı tebriklerini TEV e-kartları ile yaparak bu kampanyaya sponsor olabilir ve yeni yılda 1000 çocuğa yeni bir gün hediye edebilirsiniz. Yeni yasa sebebiyle, bu kampanyaya sponsor olan firmaların yaptıkları bağışlar, vergiye tabi olmayacak…

TEV web, www.tev.org.tr TEV telefon, (0212) 217 58 58
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>