>

MODA - STİL

Biraz Seksi Görünmekten Zarar Gelmez

Sizin dolabınızda da dantel iç çamaşırları, topuklu ayakkabılar, jartiyer, seksi bir parfüm, leopar desen var mı?
 
   
 
 
     

ÇEYİNİZDE OLMASI GEREKENLER...

DANTEL İÇ ÇAMAŞIRI


Dantel, beyaz bir elbisede nasıl masum gözükürse, siyah bir iç çamaşırında da o kadar tehlikeli görünür. Siyah veya kırmızı dantelli bir iç çamaşırı, gecelik veya jartiyer dolabınızda mutlaka bulunmalı.

ŞEYTAN STİLETTO GİYER

Ayaklar, bilekler seksi görünümün temel noktasıdır. Hele ki bu ayaklar bir de kırmızı ve ince topuklu bir stilettonun içindeyse… Ortamı daha da ateşlendirmek isterseniz partnerinize bir kural koyun. Bu gece stilettolar ayaklardan çıkmasın.

SEKSİLİĞİN SEMBOLÜ JARTİYER


Jartiyer kesinlikle seksiliğin ve dişiliğin sembolü. Özellikle siyah dantelli bir jartiyer seçerseniz onu çılgına çevirebilirsiniz. Hatta şöyle bir oyun oynayın. Gece boyunca jartiyerinizi onun görmemesini sağlayın ve yatağa girmek üzereyken sürprizinizi yapın.

SATEN NEVRESİM

Kimi insan huylansa da emin olun satenin erkeğin tenine değmesi bile onu etkilemeye yeter. Bir de saten nevresimlerin içinde geçen bir geceyi düşünün o zaman…

SİYAHLARIN GÜCÜ


Siyah mini bir elbise, siyah iç çamaşırı, siyah bir gecelik, siyah bikini, siyah topuklu ayakkabı… Özetle siyah, siyah, siyah... Siyah nerede olursa olsun seksi bir hava estirir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>