>

MODA - STİL

Braun’dan çok özel indirimler

Braun Aralık ayı süresince devam edecek özel kampanyaları ile bu yılbaşı hediye almanızı çok kolaylaştırıyor...
 
   
 
 
     
Braun’dan çok özel indirimler

Braun, yüzde 40’a varan indirimler ve peşin fiyatına 10 taksit kampanyası ile yılbaşında sevdiklerinizi mutlu etmeniz için inanılmaz fırsatlar sunuyor.

Kişisel bakım ürünleri, ütüler ve vakumlu el blendırları için geçerli bu kampanya sayesinde sevdiklerinizi mutlu edeceksiniz.


Braun Silk-épil Epilatör serisi
Epilasyon aletlerinin lider markası Braun Silk-épil, geliştirdiği ürünleri ile bayanların vazgeçilmez dostu olmaya devam ediyor. Sevdiklerinize haftalar boyu süren pürüzsüz bir cilde sahip olma konforunu hediye etmeye ne dersiniz? Üstelik şimdi Braun Silk-épil Soft Perfection serisinde yer alan ürünlere yüzde 40’a varan indirim ve 10 taksit ile sahip olabilirsiniz.Braun Tıraş Makineleri
Dünyanın kendi kendini temizleyen ve şarj eden ilk tıraş makinesi Braun Activator ya da şekillendirici ve düzelticinin ilk kez bir araya geldiği Braun cruZer3... Bu yılbaşı her ikisi de mükemmel birer hediye olacak. Tıraş makineleri serisindeki tüm ürünlerde şimdi yüzde 30’a varan indirim ve 10 taksit imkanı.Vakumlu El Blendırları
Ezme, karıştırma, doğrama ve çırpma özelliklerini tek bir üründe birleştiren Braun Multiquick Vakumlu El Blendır’ı yemek yapmayı keyif haline dönüştürüyor. Özel vakumlayıcı ataçmanı ve saklama kapları ile yiyecekleri sıradan saklama yöntemlerine göre üç kat daha uzun süre saklayıp, ilk günkü tazeliğinde koruyabilen Braun Multiquick Vakumlu El Blendır’ı, yanında Braun Ekmek Kızartma Makinesi hediye ediyor; üstelik KDV’si de Braun’dan.


Sonbuhar Kampanyası
Braun FreeStyle Safir tabanlı ütülerin üç farklı modelinde % 40 indirimiyle ‘Sonbuhar Kampanyası’ 31 Aralık 2005 tarihine kadar devam ediyor. Üstelik, indirim kapsamındaki üç modelden ikisi, sadece Braun’da bulunan kumaş koruyuculu ek tabana sahip.


Yılbaşına kadar devam edecek Braun kampanyalarından, Axess ile 12, diğer kartlar ile 10 taksitli ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu fırsatları yakalamak için size en yakın Braun bayiine uğramanız yeterli.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>