>

MODA - STİL

Bu T-Shirtler Konuşuyor!

Çıkış noktası ‘Wear Your Motto’ (Mottonu Giy) olan Free Palms, giyilebilir fikirler tasarlıyor.
 
   
 
 
     

Fikirlerini t-shirtlere yansıtan marka, tasarımlarıyla hem akla hem göze hem de dokunma duyunuza hitap ediyor!

KOMBİNLERİN KİLİT PARÇASI: MOTTOLU T-SHIRT

Free Palms’ın ilk koleksiyonun ana parçalarını daha çok modası hiç geçmeyen basic t-shirtler, sweatshirtler ve spor giyim ürünleri oluşturuyor. Konuşan t-shirtler verdikleri mesajlarla fazlasıyla ilgi çekerken, ister kalem eteklerle ister kot pantolonlarla hem gündüz hem gece giyilebilir tarzda, şık bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Yaz-kış demeden, her sezonun vazgeçilmezi haline gelen mottolu t-shirtler geniş kesim kalıpları ile de sizi içinde rahat ettirmeyi hedefliyorlar.
 BİZ HAYVANLARI ÇOK SEVİYORUZ!

Free Palms bu ilk koleksiyonlarında hayvan figürlerine de fazlasıyla yer vermiş. Markanın kurucularının hayvan sevgisi sweatshirt tasarımlarında sevimli kedi ve köpek baskılarıyla karşımıza çıkıyor. Free Palms’ın spor giyim ürünleri ise, özellikle fitness ve pilates tutkunlarına alternatif seçenekler sunarak, sporu daha keyifli hale getirmek isteyenlerin ilgisini çekiyor.

 Free Palms ürünleri freepalms.com ve 365ist.com online satış sayfalarında satışa sunuluyor.

Bilgi için: info@freepalms.com
Web adresi: freepalms.com
Instagram:@freepalmsFREE PALMS hakkında:

Free Palms 2014 Haziran ayında Seda Ercan ve Saadet Elvan Tunç kuzenler tarafından kuruldu. 'Wear Your Motto' fikri ile yola çıkan ve koleksiyonlarındaki ürünlerini enerjik fikirleriyle gerçek anlamda konuşturmayı hedefleyen Free Palms ürünlerini de ilk olarak sosyal medyanın ana oyuncularından Instagram’da tüketici ile buluşturarak moda sektörüne giriş yaptı. ‘Biz tasarımcı değiliz, bu işin eğitimini almadık. Bizim ürünlerimiz fikir çalışmalarımızın birer sonucu.’ şeklinde kendini ifade eden kuzenler, tekstil ve internet geçmişine sahip. Şimdilik moda dünyasını en küçük oyuncuları arasında gezinen Free Palms’ın en büyük iddiası ise ‘giyilebilir’ ürünleri tüketici ile buluşturmak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>