>

MODA - STİL

Bu yıl daha iyi göreceksiniz.

Johnson & Johnson’la 2004’te hem daha iyi görecek hem de müziğin tadına varacaksanız.
 
   
 
 
     
Johnson & Johnson müşterilerine yeni yılda alacakları Acuvue lenslerin yanında CD player hediye ediyor. Avrupa ülkeleriyle eş zamanlı uygulanacak kampanyayla, bir yıllık lens alan CD player kazanacak.Johnson & Johnson, 2004 başında tüm avrupayla eş zamanlı başlatacağı kampanyasıyla bir yıllık lens alan müşterilerine CD player hediye edecek. Bu kampayaya katılmak isteyen kontak lens kullanıcılarının tek yapmaları gereken 4 kutu yani bir yıllık lens ihtiyaclarını "Acuvue Center of Excellence" ( Acuvue Mükemmelliyet Merkezi ) yazısı olan muayenehanelerden, optik merkezlerden veya hastanelerden almaları olacak.

Johnson & Johnson ürünü olan Acuvue kontakt lensleri kullananlar, gittikleri "Acuve Center of Excellence" merkezlerinden aldıkları 4 kutu lensin ön kapakçıklarını kendilerine verilen kuponlara yapıştıracak ve kuponu bulundukları merkeze teslim edecekler. Daha sonra kuponda yazan adres bilgilerinden yararlanılarak, CD player Johnson & Johnson tarafından adrese teslim edilecek.

Acuvue kontakt lenslerle gözlüklerin ağırlığından kurtulup özgürlüklerine kavuşanlar, hediyeleri olan CD player’larla özgürlüklerinin tadını müzükle çıkaracaklar.Johnson & Johnson tarafından hiçbir fiyat artışına gidilmeden hazırlanan kampanya Ocak ayında başlayıp Şubat ayının sonuna kadar devam edecek.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>