>

MODA - STİL

Burberry Prorsum Sonbahar / Kış 2011 Koleksiyonu

İşte, Burberry Sonbahar/Kış 2011 Prorsum Koleksiyonu (COSMO GALERİ)
 
   
 
 
     

BURBERRY LONDRA MODA HAFTASINDA GERÇEKLEŞEN DEFİLESİNİ “PICCADILY CIRCUS” TA DEV EKRANDA CANLI YAYINLADI. AYNI ANDA 40 AYRI ÜLKEDE CANLI YAYIN ORGANİZASYONLARI GERÇEKLEŞTİ VE TÜM DÜNYADA İNTERNET ARACILIĞIYLA DEFİLE CANLI İZLENEBİLDİ.

İŞTE BURBERRY PRORSUM SONBAHAR / KIŞ 2011 KOLEKSİYONU
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN


“Burberry Defilesini bugüne kadar ki en geniş kitleyle buluşturmaktan ve bu interaktif ve eğlenceli tecrübeyi yaşamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Biz her zaman dijital iletişimi müşterilerimizle olan bağımızı kuvvetlendirmek ve bizimle aynı mekanda olamasalar da kişilerin bizi takip edebilmelerini ve iletişimde olabilmelerini sağlayabilmek için kullandık. Evinizde, Piccadily Circus’ta, cep telefonunuzda ya da Pekin’deki mağazamızda aynı enerjiyi hissedebilme ve defilenin heyecanını yaşama şansına sahip olabileceksiniz”
Christopher Bailey – Burberry Kreatif Direktörü

21 Şubat tarihinde gerçekleşen defileye 1000’in üzerinde konuk katıldı. Burberry CEO’su Angela Ahrendst’ın yanısıra defileye Rachel Bilson, Kate Bosworth, Alexa Chung, Stella Tennant, Maggie Cheung, Douglas Booth, Jamie Hince, Alison Mosshart, Anna Wintour, Samantha Cameron, Mario Testino, Laura Haddock, Lily Donaldson, Sam Clafin, Ellie Goulding, Tom Hughes, Carl Barat, Sacha M’Baye, Alex Watson, Julia Restoin Roitfield, Daisy Lowe, Alice Dellal, Josh Beech, Sophie Kennedy-Clark, Jacob Young, Poppy Delevingne, Matthew Beard, Kelly Sotherton, Pippa Wilson, Nick Rhodes and Simon Le Bon and Burberry Acoustic müzisyenleri Misty Miller, Johnny Flynn, Rory Cottam, Gwilym Gold, Karen Anne, George Craig and Sam Beeton katıldı ve katılımcıların tümü Burberry giydi.

Burberry, bu kez Sonbahar/Kış 2011 Prorsum koleksiyonunu Londra “Kensington Gardens” taki yeni defile alanından tüm dünyada gerçekleşen 40 organizasyon ile 150 ülkeye canlı olarak yayınladı.

Bu canlı organizasyon lokasyonlarına en yeni eklenen alan ise Londranın ikonik Piccadily Circus meydanındaki 32 metre uzunluğundaki dev dijital ekran oldu. Haftada 1,2 milyon yayanın geçtiği dünyaca ünlü bu meydanda bir defileyi canlı olarak yayınlamak,yine dünyada bir marka için bir ilk oldu.

Ayrıca Boston’dan, Pekin’e dünyada 40 ayrı organizasyonla markanın amiral mağazalarında defile canlı olarak yayınlandı. Bu şeklide aynı anda 4 kıtada sanal “trunk show” gerçekleşmiş oldu ve defileyi izleyenler koleksiyon ürünlerini herkesten once satın alabilme şansına sahip oldular.

Defile aynı zamanda www.burberry.com dan canlı olarak izlenebildiği gibi, markayı destekleyen moda ve müzik dünyasının önde gelen web siteleri de şovu yine canlı olarak yayınladılar.

Ayrıca defile ürünleri mağaza içi organizasyonlarında Ipad’lerden anında satın alınabildiği gibi , defileden hemen sonra, bir hafta süreyle internetten de satın alma yapılabilecek ve ürünler sipariş edildikten sonra 7 hafta içerisinde müşteriye teslim edilecek. Bu şeklide koleksiyon piyasaya çıkmadan 3 ay once ürünler moda takipçilerinin elinde olabilecek.

Defilenin müzikler ise iTunes teknolojisi sayesinde indirilebilecek.

Burberry Sonbahar/ Kış 2011 defilesi, 21 Şubat Pazartesi günü Türkiye saatiyle saat 18.00’de gerçekleşti.

İŞTE BURBERRY PRORSUM SONBAHAR / KIŞ 2011 KOLEKSİYONU
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>