>

MODA - STİL

Büyüleyici Yeni Kreasyonuyla İstanbul Fashion Week`te

Erkek giyiminin önde gelen markalarından Giovane Gentile ve Giovane G. Designers, büyüleyici kreasyonu...
 
   
 
 
     

İstanbul Fashion Week İlkbahar/Yaz 2012 defileleri 7-10 Eylül 2011 tarihlerinde İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda gerçekleştirilecek. Şehrin hem kültür hem tarih zenginliğini yansıtan Beyoğlu’nda yapılacak defileler, TRT Tepebaşı otoparkında kurulacak çadırda gerçekleşecek. 22 tasarımcı ve 6 büyük markanın yer alacağı İstanbul Fashion Week 2012’de, moda tasarımcıları ve hazır giyim markaları moda severlerle buluşacak.

Erkek giyimi modasında kendi stilini yaratan ve detaylara verdiği önemle bilinen Giovane Gentile ve Giovane G. Designers, yeni kreasyonuyla 10 Eylül Cumartesi günü, İstanbul Fashion Week 2012’de fırtına gibi eserek ziyaretçileri büyüleyecek. Giovane Gentile ve Giovane G. Designers, koreografisini Uğurkan Erez’in yaptığı defilede, rahatlık ile şıklığı, klasik ile moderni kombine ettiği yeni koleksiyonuyla İstanbul Fashion Week’e damga vuracak.

2009 yılından bu yana devam eden ve senede iki kez gerçekleşen İstanbul Fashion Week, Türk tasarımcı ve markaları, yerli ve uluslararası alanda tanıtmayı, moda endüstrisindeki tasarım gücünü arttırarak, Türk ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Istanbul Fashion Week İlkbahar/Yaz 2012 kapsamındaki Giovane Gentile defilesi, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğiyle düzenlenmektedir.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>