>

MODA - STİL

Düğün Temanızla Bütünleşecek Doğru Gelinliği Oleg Cassini ile Seçin

Düğününüz hayatınızın en özel, en unutulmaz günü olacak.
 
   
 
 
     

İster yazın deniz kenarında, isterseniz kış günlerinde bir balo salonunda... Temanız ne olursa olsun, ona en uygun gelinliği seçmeniz çok önemli. Oleg Cassini, düğününüzün mekanı, renkleri ve dekoru ile mükemmel uyum sağlayacak gelinlik modellerini sizler için belirledi.

Baş döndürücü tasarımların bulunduğu zengin gelinlik koleksiyonlarıyla Oleg Cassini, sizler için düğün temanızla mükemmel uyum sağlayacak gelinlik modellerini belirledi. Düğününüz ister şık bir balo konseptinde, ister sıcak bir kumsalda ya da çiçekler içinde bir kırda olsun, peri masallarına yaraşır bir gelinlikle hayalleriniz gerçek olacak. Aşkın cazibesini tasarımlarına yansıtan Oleg Cassini ile doğru seçimi yapmak çok kolaylaşacak.

İlkbahar ve yaz düğünleri doğadan ve aşktan ilham alıyor


İlkbahar mevsiminde evlenecekseniz, düğün temanızda baharın büyüsünü yansıtan papatya, manolya gibi doğal çiçeklere yer verebilirsiniz. Mavi, turuncu, pembe renklerini tercih edebilirsiniz.

Yaz geliniyseniz, düğün temanızda canlı çiçekler, deniz kabukları kullanabilir; kokteyl, limonata standları ve dondurma servisiyle konukları ferahlatabilirsiniz. Mint yeşili, mavi, turkuaz, somon, limonata sarısı renklerini kullanarak da düğününüzü canlandırabilirsiniz.

Yaz ve ilkbahar düğün mekanı olarak kumsal, havuz başı, deniz kenarı, kır ve çiftlik gibi açık alanları seçebilirsiniz.

• Özellikle yaz düğünleri için en ideal düğün konseptlerinden biri kumsal düğünleri. Kumsal düğünleri için gelinlik seçiminde rahatlık ön planda olmalı. Bu tip bir organizasyon için uçuş uçuş helenistik ve dar kesim gelinlikler tercih edilebilir.

• Yazın tercih edilebilecek düğün mekanlarından biri de havuz başı veya deniz kenarı. Bu tip bir organizasyon için yarım A-kesim, dar kesim ve deniz kızı gelinlik modelleri ideal.

• Kır ve çiftliğe uygun gelinlik tercihleri de Oleg Cassini’nin tasarımları arasında. Bu tip bir organizasyon için sade dar kesim ve kısa gelinlik modelleri tercih edilebilir.


Sonbahar ve kış düğünleri romantik, nostaljik ve çok zarif

Eğer sonbahar-kış aylarında evlenmeye karar verdiyseniz, romantik modellerden birini seçebilir ya da nostaljik modellere göz gezdirebilirsiniz.

Sonbahar geliniyseniz, düğün temanızda yapraklar, ağaç dalları, sonbaharın büyüsünü yansıtan portakal nergisi gibi detaylar kullanabilirsiniz. Kahverengi, yeşil, bordo ve sarı renklerini tercih edebilirsiniz.

Kış geliniyseniz, temanızda kar taneleri, çam ağaçları, kozalak gibi detaylara yer vererek düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Altın rengi, gümüş, beyaz, siyah, kırmızı renklerini tercih edebilirsiniz.

Kış ve sonbaharın vazgeçilmez düğün mekanları arasında balo ve kokteyl salonları ön sırada yer alıyor.

• Balo salonuna prenseslere yakışır şekilde kabarık bir gelinlikle girerek tüm dikkati üzerinizde toplayabilirsiniz. Mekanın yüksek tavanları ve gösterişli dekorasyonunda kaybolmamak adına balo tipi denilen kabarık veya prenses etek modelleri ve A-kesim modeller tercih edilebilirsiniz.

• Kışın tercih edilebilecek düğün mekanlarından biri de kokteyl salonları. Kapalı mekanda kokteyl düğünleri için dar kesim ve deniz kızı gelinlik modelleri ideal bir seçim olabilir.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>