>

KÜLTÜR-SANAT

Şehrin En Yeni ve En Lezzetli Festivali Grill İstanbul 1-2 Haziran’da Küçükçiftlikpark’ta!

Şehrin eğlence vahası KüçükÇiftlik Park’tan lezzet, müzik ve eğlence dolu yepyeni bir festival: Grill İstanbul!
 
   
 
 
     

Yemek ve eğlencenin, sohbet ve müziğin ızgara kokusuyla birleştiği Grill İstanbul ile gerçek festival ateşi 1-2 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta yanacak. Izgara severleri bir araya getiren ve barbekü kültürüne odaklanan gastronomi festivali Grill İstanbul’da İstanbullular, Türkiye topraklarının kırmızı et çeşitlerinden Güney Amerika ve Japonya lezzetlerine uzanan yiyecekleri tatma imkânı bulacak; ünlü şeflerle söyleşiler, yemek yarışmaları, atölyeler, alışveriş ve tüm gün sürecek müzikle tadı damaklarda kalacak bir deneyim yaşayacaklar. URU organizasyonuyla gerçekleşecek festivalin avantajlı dönem biletleri çok yakında satışa çıkacak.

Kültür, sanat ve eğlencenin şehirdeki vazgeçilmez adresi KüçükÇiftlik Park, İstanbul’a şimdi de ABD, Almanya ve Rusya gibi dünyanın birçok ülkesinde ızgara tutkunlarını bir araya getiren leziz gastronomi festivallerinin bir örneğini kazandırıyor. Barbekü kültürüne dair her şeyi İstanbulluların ayağına getiren Grill İstanbul, bu yıl ilk kez 1-2 Haziran’da gerçekleşecek.

Katılımcılar sevdikleriyle birlikte güneşin, baharın, yeşil çimlerin, dev ızgaralarda pişen barbekü çeşitlerinin ve ateş başının tadını doyasıya çıkaracakları Grill İstanbul’da ünlü şeflerle söyleşilere katılacak, atölyelerde barbekü eşlikçisi lezzetler yaratacak, yarışmalarda birbirlerine meydan okuyup ödüller kazanacaklar. Alışveriş alanında outdoor yaşam tarzına yönelik ürünleri inceleme fırsatı bulacak olan İstanbullular, gün boyu KüçükÇiftlik Park sahnesinden yükselen müzikle de dans edecekler.

URU organizasyonuyla düzenlenen Grill İstanbul festivalinin detaylı programı, konuk şefler ve sahne alacak müzisyenler önümüzdeki günlerde açıklanacak. Festivalin avantajlı dönem biletleri de çok yakında satışa çıkacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>