>

MODA - STİL

Cabani’nin Kürklü Modelleriyle Sıcak Kışa Merhaba

Şık kürklü çizme ve botlar Cabani Sonbahar-Kış koleksiyonunda...
 
   
 
 
     

Her ortamda rahatlıkla kullanılabilen, her tür giysiyle uyum sağlayabilen birbirinden farklı modeller arasından seçiminizi yapmak kolay olmayacak.

Tarih boyunca her dönemde önem taşıyan, en özel hediyeler arasında yer alan hatta savaş ganimetlerinde yeri ayrı tutulan kürk, yirmi birinci yüzyılda farkını ve önemini kadınların vazgeçilmezi ayakkabılarda yaşatmaya devam ediyor. Sezonun gözdesi kürklü çizme ve botları uzaklarda aramanıza gerek kalmadı, Cabani 2012 Kış koleksiyonuna kürklü modeller de ekledi. Her sezon en yeni trendleri yakından takip eden ve birbirinden güzel modellere koleksiyonlarında yer veren Cabani, bu sezonda da takipçilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tüm dünyayı kasıp kavuran kürk modasının deri ve süetle uyum içinde kullanıldığı modeller görülmeye değer.İçinizdeki kadını ön plana çıkarın…

Şıklığın ve zarafetin hakim olduğu Cabani modelleriyle içinizdeki kadını ön plana çıkarın. Stil sahibi kadınların her dönemde kullanmaktan zevk aldığı kürk ile sadece özel gecelerde değil günlük yaşantınızda da ne kadar göz alıcı olabileceğinizi kanıtlayabilirsiniz. Cabani’nin kürklü çizme ve botlarını, ister gündüz ister gece gardırobunuzdaki her şeyle uyum içinde kullanabilme ayrıcalığını yaşayın. İtalya’da özel olarak üretilen sınırlı sayıdaki Cabani modellerinin sahibi siz olun, şıklığınızla fark yaratın.30 yıldır ürettiği her tür ayakkabıda sağlığı, rahatlığı ve kaliteyi ön plana çıkaran Cabani ile kendinizi özel hissetmeye devam edin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>