>

MODA - STİL

Çağatay Ulusoy ve Taylor Marie Hill’den İlkbahar-Yaz Kombinleri

Sezona damgasını vuran reklam filmi “Hayat Öpücüğü”nde bir araya geldi.
 
   
 
 
     

Reklam filminin çekimleri için Bodrum’da buluşan ikili Colin’s İlkbahar – Yaz 2016 koleksiyonundan ürünleri denedi ve Colin’s kadınları ile erkekleri için kombin seçimlerini yaptı. İşte Çağatay ve Taylor’ın seçtiği kombinler:

Çağatay’ın çekici ve tarz sahibi kombinleri

Çağatay Ulusoy için bu yılın favori kombini Colin’s Jean’ler. Gündüz için jean pantolonla beyaz basic t-shirt ve spor ayakkabıyı kombinleyerek Jean şıklığını seçen Çağatay, tarzını farklılaştırmak için kombinlerini küçük detaylarla hareketlendiriyor. Ünlü oyuncu, beyaz t-shirt üzerine kullandığı kırmızı fular ile de stiline renk kazandırıyor.

Serinleyen bahar akşamları için ise jean pantolon ve jean gömlek tercih eden Ulusoy, kombinini baharın vazgeçilmezi jean ceketle tamamlıyor.

Meleğin sezon önerisi açık renkler ve jean ürünler

Taylor Marie Hill’in önerileri ise baharı yansıtan açık tonlu renkler ve Jean oldu. Colin’s beyaz Jean şortunu, kolsuz Jean gömlekle kombinleyerek kumsala inen Hill, akşamüzeri şıklığı için ise kombinini aksesuar ve babet ayakkabılarla tamamlıyor. Ünlü manken, akşamın serin saatleri için ise Colin’s beyaz Jean pantolonunu yine açık renk bir Jean gömlekle tamamlıyor. Kombinlerini aksesuarlarla zenginleştirmeyi tercih eden Hill, kullandığı indigo esintili bir kolye ile de şıklığından ödün vermiyor.

Colin’s İlkbahar – Yaz 2016 koleksiyonunda yazın sıcaklığını hissettiren tonlardan oluşan, rahat ve şık kesimli modelleri ile bu bahar hem kadınlara hem de erkeklere tarzlarını yansıtacak kombin alternatifleri sunuyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>