>

GÜZELLİK

On Beş Dakikada Seksi Güzellik

Eğer onbeş dakikada güzelleşme mucizesini yaşamak istiyorsanız bu haberimiz tam size göre!...
 
   
 
 
     

SEKSİ BİR GÖRÜNÜŞ

Gözlerinizde dikkat çekici bir hava yaratmak istiyorsanız, iki renkli farlardan kullanmalısınız.

BEYAZ DİŞLER

Bol zamanınız olduğu için dişlerinizi de atlamamanız gerekiyor. Dişlerinizi beyazlatmak için fırçalamanın yanında beyazlatıcı ürünlerden de destek alabilirsiniz.

EYELİNER MUCİZESİ

Gözlerinizde etkileyici bir dokunuş ister misiniz? O zaman eyeliner sürmeye birkaç dakika ayırın. Farınıza uygun tonlarda bir eyeliner'ı göz kapağınızın üzerine çekebilirsiniz. Kahve ya da siyah tonlarda bir kalem de size yardımcı olabilir.

PORSELEN GÖRÜNTÜ

Makyajınızın tam olmasmı istiyorsanız makyaj sabitleyici fondötenlerin yardımına başvurabilirsiniz. Ten renginize uygun bir fondöten seçtikten sonra, allığı da unutmayın. Elmacık kemiklerinize süreceğiniz bronz tonlarda bir allık, yaz aylarında oldukça güzel görünür. Eğer teniniz bronzsa, fondötenden vazgeçip bronz bir pudra ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

DUDAKLAR

Gözler kadar dudaklar da önemli... Dudaklarınız için makyajınıza uygun tonlarda bir ruj seçmelisiniz. Parlatıcı lip gloss'lardan yardım alın. Çıkmayan rujlarsa makyajınızın uzun süre dayanmasını sağlar.

DALGALI SAÇLAR

Saçlarınıza şekil verme zamanı. Eğer varsa bigudi ya da maşa yardımıyla saçlarınızı dalgalandırın. Daha sonra sprey sıkarak verdiğiniz şekli sabitleyebilirsiniz.

ELLER

Elleriniz her zaman güzelliğin göstergesidir. Kimse bakımsız ellerle güzel görünemez. İlk olarak ellerinizi el kremi yardımıyla nemlendirin. Zamanınız kaldıysa tırnak diplerindeki etleri geriye doğru itin. Sonra yine sezon modası olan bir renk seçerek tırnaklarınızı renklendirin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>