>

BURÇLAR

Burçların Şifreleri

İşte tüm burçların çok özel şifreleri…
 
   
 
 
     

KOÇ

Cesarete hayranlık duyarlar. Liderlik, girişimcilik, fazla önyargıda bulunmadan cesurca yapılan hareketlere özlem duyarlar. Romantizm ile naz, ince işlenmiş duygular kararında olmalı. Fazlası derhal kaçırabilir. Onları bekletmeden hızlı hareket et. Fiziksel yönden kesinlikle sağlam yapıda olmalısın.

BOĞA

Güzel işlenmiş duygulu anlar ve nazik yaklaşımlardan hoşlanırlar. Mutlu olmaları için duygu yüklü sabit ve durağan bir ortam idealdir ve onunla beslenirler. Tuttukları bir şeyi, bir kere beğendikten sonra sahip olduklarını, ancak huzursuzluk duyduklarında bırakırlar. Onlar için huzursuzluk hareket, değişiklik, yenilik, hatta yanlızlık kelimeleri ile aynı anlamı taşır. Nezaketi şart koşarlar.

İKİZLER

Öncelikle bilgili, bilgi sahibi değilseniz de en azından biraz meraklı olmalısın. İlginç bir şeyi merak ederek onun ilgisini kolaylıkla çekersin.Tutku ve duygu yüklü düşüncelerini kendine sakla, fazlasından sıkılıp kaçar. Hayatları boyunca sürecek olan diğer yarılarını arama gibi özellikleri vardır. Bu yüzden, anlattıklarını ve seninle paylaştıkları düşüncelerini dikkatle dinlemeli, mutlaka öncelikle zihinsel bir beraberlik oluşturmalısın.

YENGEÇ

Onları motive etmek için duygularına karşı duyarlı olarak acilen cevap vermelisin. Dalga dalga değişen tavırlarına karşı bir çeşit duygusal sığınakları olmaya çalış. Ona kesinlikle bağımlı ol ve ihtiyacını hissettiği anda seni terk etmesi onun için imkansız gibi olacaktır. Seni korumasına izin ver. Cinsellikten ziyade duygusal anları ön plana çıkar.

ASLAN

Onları ancak kendi yürekleri ile yönlendirebilirsin. Girişkenlik, paylaşılan anlardan gelecek mutluluklar ve asalette yücelme ihtimali onları cesaretlendirir. Onları eleştirmeye kalkma, göstermeseler bile içten kolayca kırılırlar. Mantıklı, özellikle sıcakkanlı ve dürüst olmaya çalış. Sevdiklerinin kalbinde başka birisinin olma ihtimali onları derinden kıskandırır. Buna izin verme.

BAŞAK

Dakik ve hassas olmaya çalış. Olayları genel olarak değil de ayrıntıları ile anlat. Sabit bir eş ararlar, onlara güven duyduğunu hissettir. Aranızda özel olarak konuşulmuş konuları ve paylaştığınız anları kimseye anlatıp onların güven duygusunu kaybetme. Takılma ve tacizlerden kesinlikle hoşlanmazlar. Ona güvendiğini öncelikle sen söyleyin.

TERAZİ

Olaylara iki taraflı yaklaşmaya çalışıp her iki yönün de değerlendirmesini düzgün yap. Nezaketle yaklaşmak ya da biraz düzgün tavırla hareket etmek esas anahtar. Güleryüz ve biraz neşe onları hareketlendirir. Düzgün giyinin ve derli toplu görünün. Onların hayat tarzları ile ilgili konularda ihtiyaçlarını bir an evvel elde etmek istemelerini ve fiziksel görüntülerini eleştirmeye kalkma.

AKREP

Hayatta elde ettiği tecrübeleri deneyip sonuna kadar ölümüne de olsa gitmesine izin ver. Hassas yapıda olduğunu asla göstermek istemez ve duygularının yanlış anlaşılmasından çabucak kırılır. Çok kıskançtır, dikkat et. Onu kıskandırırsan kaybedersin. Soğuk ve uzak davrandıklarını asla söyleme, sen sıcak ve duygusal yaklaş.

YAY

Özgürlük konusuna dikkat et. Onu elde etmek için rahat bırak, kesinlikle kontrol altında tutmaya çalışma, bir tuzak ya da kapana sıkışmış gibi hissetmek neredeyse onu deli edebilir. Değişik konuları paylaştıkları arkadaşlarına aynı anda hitap etmeye hazır ol. Öncelikle arkadaşlarını gözden geçir, ve onunla sonunda yakın arkadaş olmaya çalış. Özgürlüğünü kesinlikle kurcalama ve onu bir şeye zorlama.

OĞLAK

Kesinlikle düzgün, yavaş ve temkinli yaklaş. Acele etme, size açılması zaman alacaktır, sabırlı ol. Kendisini bir bütün olarak yeterli gördüğünde, sana ihtiyaç duyabileceği bir zamanı kolla. O zaman da sana duygularını açmadan yaklaşırsa onu eleştirmeye kalkma. Kesinlikle kendisini ve olgun tavırlarını takdir et, sen sıcakkanlı ve yakın davran.

KOVA

Gerçeği aramaya çalış. Sürü zihniyetinde giden insanlardan hoşlanmaz, değişik ve idealist olmaya çalış. Özgürlüğünü kısıtlamaya kalkma. Çok sayıda insandan fikir alış verişi yapmasına da karışma. En sevdikleri arkadaşını eleştirmeye kalkma. İnatçı bir tavır sergilediğinde konuyu değiştir ve her seferinde değişik bir yöntem bul. Sıkıcı ve bunaltıcı problemlerini kesinlikle ona açma.

BALIK

Zarif ve umutla dolu ol. Onu tamamlamaya ve bütünlemeye çalış. Kendi duygularını güzel ifade edebildiğini düşündüğü için yanlış anlamalarını kendine sakla. Kendisi gibi zaman zaman değişkenlik göstererek hareket edebilecek bir partner arar. Önce onun güvenini kazanmalısın. Değişken, hassas ve nazik ol.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>