>

MAGAZİN

Sertap ve Ruslana buluşuyor.

Eurovision şarkı yarışmasının geçen yıl ve bu yılki birincileri 10 Temmuz’da Antalya'da buluşuyor.
 
   
 
 
     
Eurovision heyecanı Antalya Belek’te bulunan Cornelia Otel’de bir kez daha yaşanacak. Sertap ve Ruslana ilk kez sahnede birlikte düet yapacak.

Eurovision Şarkı yarışmasının geçen yıl ve bu yılki birincileri 10 Temmuz’da Antalya Cornelia De Luxe Resort Otel’de sahne alacaklar. Geçtiğimiz yıl Letonya’nın başkenti Riga’da düzenlenen 48. Eurovision Şarkı Yarişmasında birinci olarak Türkiye’yi sevince boğan Sertap Erener ve bu yıl İstanbul’da gerçekleştirilen 49. yarışmada birinci olan Ukrayna’lı Ruslana Belek’te bulunan Cornelia De Luxe Resort Otel’in 2. kuruluş yıldönümü kutlamalarında birlikte konser verecek.

Sertap Erener ve Ruslana Lyzichko Eurovision showlarını havuz üzerine kurulacak olan 200 metre kare dev bir sahnede yaklaşık 1500 Türk ve yabancı misafir için bir kez daha gerçekleştirecek. Sertap Erener’in tüm dünyada satışa çıkan ve çok beğenilen ingilizce albümünde yer alan "HERE I AM" isimli şarkısında birlikte düet yapacak olan ikili Cornelia Otel’de ayrıca birer konser gerçekleştirecekler.Eurovision tarihinde ilk kez 2 yarışmanın birincileri aynı sahneyi paylaşacak. Rusya, Almanya, Hollanda, İngiltere, Yunanistan, Ukrayna ve Romanya’dan gazete ve televizyonların da izleyeceği konser, bir kez daha Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunacak. Cornelia De Luxe Resort Otel’in davetlisi olarak Antalaya’ya gelerek Sertap ve Ruslana konserlerini takip edecek olan 30 kadar yabancı basın, Türk meslektaşlarıyla 2 gün geçirecekler.

Konser öncesi medyanın karşısına çıkarak birlikte Basın Toplantısı yapacak olan Sertap Erener ve Ruslana, tüm dünyaya sanatçı dayanışması ve dostluğun güzel bir örneğini sergileyecekler.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>