>

KÜLTÜR-SANAT

Seda Diker’in Son Kitabı “Tanrıça Kadınlar” İnkılâp Kitabevi’nden Çıktı

Umutsuz ilişkilerin pençesinden kurtulup güçlü bir kimliğe bürünmek ve mutluluğa yelken açmak için kusursuz bir rehber.
 
   
 
 
     

Duygu ve İletişim Mentoru Seda Diker, yeni kitabında kadınların zayıf yanlarından kurtulup rahim güçlerini elde ederek yepyeni bir hayata başlaması için uygulamaları gereken yöntemleri anlatıyor. İnkılâp Kitabevi etiketiyle yayımlanan Tanrıça Kadınlar tüm kitapçılarda okurlarını bekliyor.

Yeryüzündeki bütün kadınların doğuştan içinde var olan rahim gücünü ortaya çıkarmak için hazırlanan kitap bu enerjiyi kullanabilmenin sırrını veriyor. Yaşayan Meditasyon yöntemiyle sürekli bir çalışma ve gelişme halinde okurun yaşam tarzını ufak dokunuşlarla değiştirerek daha olumlu, güçlü, kendine yeten bir kadın haline gelmesini hedefliyor. Yalnızlık korkusunun, umutsuzluğun, hayal kırıklıklarının bir kenara atıldığı kitapta yöntemi uygulayıp Tanrıça Kadın’a dönüşen ve iş ile ilişki dahil her açıdan hayatı değişen kadınların gerçek hikâyelerine de yer veriliyor.

Seda Diker yeniden başlamak isteyen ama nasıl yapacağını bilemeyen kısır bir döngüde sıkışıp kalmış kadınlar için temiz bir sayfa açarken okura keyifli bir okuma da sunuyor.

Arka Kapak Yazısı

Bir Tanrıça Kadın olmanın tüm sırlarını okumaya hazır mısın? Gerçek bir Rahim Kadın olursan, efor sarf etmeden, hayatındaki ilişkini düzeltme gücüne sahip olursun. Erkekler senin için yarışırlar. Sen uğraşmazsın. O erkek, senin yanındayken, doğal olarak evrilir, şifalanır. O erkek tarafından adanmışlıkla sevilirsin. Işıltın kendiliğinden artar, etrafında dikkat çekersin. Hem de doğal olarak, özel bir şey yapmadan. Sadece bedenin için değil, ruhun için de beğenilirsin. Erkekler, seni yok etmek, küçültmek, batırmaya çalışmak yerine, seninle birlikte yücelebilmek için uğraşmaya başlar. Her Tanrıça Kadın gibi gençleşirsin. Bu dünyada geçirdiğin yıllar, basit bir rakamdan ibaret olur. Cinsellikte ise hazların en yükseğini yakalamaya başlarsın. Böylece, bu hazzı sana verebilecek erkekler, sana doğru mıknatıs gibi çekilmeye başlarlar. Sıradan, alışılmış ilişki problemleri ile alakan kalmaz. Aldatılmak, kandırılmak, kullanılmak, çok gerilerde kalır. Bu kitapta, şu anda Tanrıça Kadın olmayı başarmış olanların gerçek öyküsünü, kendi kalemlerinden bulacaksın. Rahim Gücünü kullanabilmen için gerekli adımları öğreneceksin. Ve en önemlisi, İlahi Koruma altına girebilmenin yollarını bulacaksın. Bir Tanrıça Kadın olmak ve Rahim Gücünü eline almak ister misin? Öyleyse bu kitapta bulacağın tüm uygulamaları yapmaya başlayabilirsin.

Yayın Direktörü: Gülşen İşeri
Yayıma Hazırlayan: Ezgi Hotalak Adalı
Kapak Tasarım: Emir Tali
Sayfa Tasarım: Beyzanur Karabulut


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>