>

MODA - STİL

Camper baharın gelişini kutluyor.

Rahatlık ve tasarımı bir arada sunan ünlü İspanyol markası Camper, ilkbahar yaz koleksiyonunda renkli, zarif, eğlenceli ve konforlu bir ürün yelpazesi sunuyor.
 
   
 
 
     
Hareketli Yaşam Tarzını Sevenlere…


Locus Barcelona, modaya uygun bir spor ayakkabı. Sürekli değişim içinde olan bir şehre ithaf edilerek doğan, şehir kültüründen ve patencilerin dünyasından esinlenen modern ve işlevsel bir ayakkabı. Imar yeni şehir denizciliği ayakkabısı olarak ortaya çıktı. “Geçmişe dönük” bir havaya sahip olan bu ayakkabı yıl boyu kullanım için ideal.

Bir Camper klasiği olan Pelotas koleksiyonuna bu sezon Pelotas Persil ve Pelotas Tenn adlı iki yeni stil eklendi. Bunlardan ilki, klasik spor ayakkabıdan esinlenen ve 100% Camper kesimleri ve malzemeleri kullanılarak yeniden yorumlanan saf şehir sporcusu. Tenn ise, Camper’ın efsanevi konseptinin modern bir versiyonu olarak sunuluyor.

Ous ailesi yeni bir yükseklikle büyüyor. Rahat bir kauçuk platforma sahip olan model, süper hafif yapısıyla yaz için ideal.

Zarif, sofistike ve çok rahat


Casi Casi hem çok süslü hem de kadınsı müşteriler için en iyi seçenek. Romantik renkler ve yumuşak derilerle yeniden oluşturulan klasik stiller sağladıkları konfor ve geçmişe dönük görünüm sayesinde her kıyafet için ideal. Damas koleksiyonu hem çingene, hem de “şık” bir görünüm sağlıyor. Camper’ın değerlerine sadık, sade ve ciddi bir kombinasyon. Platform taban maksimum rahatlık ve esneklik sağlıyor ve yürürken ayağın enerjisini ve hareketini yönlendiriyor.

Kaçırılmaması gereken diğer konseptler; Petra ve romantik hassas ruhu, her ortama uyum sağlayabilmesi ve hep dişi olmasıyla Helena ile hafif ve zarif Laura. Dişi ayakların ihtiyaçlarını en iyi anlayan Camper konseptleri için kadın isimleri.

Şehir Yaşamının Vazgeçilmezi

Neşeli baskılar ve romantik renkler Right’ı özel bir ürün haline getiriyor, çünkü en cesurundan en resmisine kadar her tür giyecekle, partilerde, arkadaşlarla buluşurken ve iş için giyilebiliyor.

Ve en nostaljik şehirliler için,… ilk Pelotas. Bir efsane olan bu ayakkabı retro tarzın günümüzdeki en iyi simgesine dönüştürülmüş ve şehirdeki günler için yorulmayan bir arkadaş.

Doğaya Dönüş

Camaleón Mayorka kırsalında giyilen ayakkabılardan esinlenen ilk Camper ayakkabısı. Camper filozofisinde bir standart oluşturuyor ve bu Akdeniz ruhunun en iyi temsilcisi. Her zaman yenilikçi olan ve sadece zamana uymakla kalmayarak aynı zamanda gelişen bir konsept. Ve Pep stili hala, rahatlık ve mutlu estetik isteyenler için en iyi arkadaş. Tüm eğlence seven ayaklar için cesur baskılar ve renk kombinasyonlarıyla bu sezon sunulan genç ruhlu bir konsept.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>