>

MODA - STİL

Can Yaman’ın Seçimleri Satışta!

Can Yaman’ın favori kombinleriyle hazırladığı butikte erkekler için fark yaratan stilin en iyi örneklerini bulmak mümkün.
 
   
 
 
     

Ekranların ve sosyal medyanın kendine has cool tarzıyla öne çıkan isimlerinden Can Yaman’stilli, her sezonun trendlerini belirleyen Trendyol’la ortak bir butikte buluşuyor.

Günlük rahat parçaların konforuyla şık parçaları kusursuz şekilde dengeleyen butik; çabasız şıklık arayışında olan herkes isteklerine kolayca yanıt veriyor. Can Yaman’ın favorileri butiğinde , denim parçalar, uzun keten gömlekler, sade tişörtler ve casual kombinler bulmak mümkün.Denim ceketler, baskılı tişörtler , jeanler ve gömleklerin ağırlıklı olduğu butikte bahar trendlerini en iyi yakalayan parçalar yer alıyor. Koyu denim tonlarından beyaz ve pastel tonlara , bahar ve yazın vazgeçilmezi keten kumaşlardan hafif penyelere ve trikolara geçiş yapan bir çok seçeneği bir arada sunan butikte şehrin en göz alıcı erkeklerine özel parçalar bulmak mümkün.

Can Yaman’ın Trendyol seçkilerinden oluşan özel butik 2 Nisan tarihinden itibaren Trendyol.com’da online satışa açılıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>