>

MODA - STİL

Çanta Dünyasında Tarz Yaratan Aker Koleksiyonu

35. yılını kutlayan Aker, yeni sezon çanta koleksiyonuyla asil şıklığın en önemli tamamlayıcısı olarak seçkin zevklere hitap ediyor.
 
   
 
 
     

Modanın her alanında kalite arayanlar, Aker’in özel tasarımlardan oluşan İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ndan çanta seçimlerini yapıyor.

Aker, 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, günlük ve iş hayatı ile özel günlere uygun olarak hazırlanan tasarımlardan oluşuyor. İtalyan deri ve kumaşları kullanılarak üretilen çantaların her biri usta ellerde, özenli bir sürecin sonucunda ortaya çıkıyor. Her zevke ve beğeniye hitap edecek çeşitlilikte hazırlanan çantalar şıklığa ve asalete önem veren kadınların beğenisini kazanıyor.Modadaki Aker çizgisine uygun olarak, eşarp desenleriyle uyumlu motiflere sahip çanta modelleri, giyimde ahenk arayanlar için kusursuz bir çözüm sunuyor. Göz alıcı Aker eşarplar ile kombinlenen şık, özgün ve dayanıklı çanta modelleri stil sahibi kadınların kişiliğini yansıtıyor. Birbirinden şık ve elegan çanta modelleri, ipek eşarplarla birlikte kombinlenerek bambaşka bir hava yaratıyor.

Aker, yeni sezonda da çanta dünyasında da tarz yaratmaya devam ediyor…DOĞANIN MUCİZESİNE SAYGIYLA GEÇEN 35 YIL!

İlk günden bugüne her üründe yeniliği ve kaliteyi temsil etmeyi ilke edinen Aker, dünyanın en iyi eşarplarını modern ve şık kadının beğenisine sunuyor. 35 yıldır çizgisinden ödün vermeyen Aker, dünya modasını kendi kültürümüz ile birleştirerek özgün tasarımlar hazırlıyor. Her sezon yaptığı yenilikler ile dikkat çeken Aker, doğadan aldığı ilhamla yine doğanın verdiklerini kullanıcıları ile paylaşıyor. Küçük bir tırtılın yarattığı mucizeye duyduğu hayranlığı üretimlerine yansıtan Aker’in yeni amblemi de ipek kozasının dönüşümünü temsil ediyor.

Aker, çanta çeşitleriyle seçkin satış noktaları ve Aker Mağazaları’nda…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>