>

MODA - STİL

Cara Delevingne Topshop`ın 2014 Sonbahar/Kış Kampanya Yüzü Oldu

TOPSHOP, kampanyasında İngiliz süper model, oyuncu ve dünya yıldızı Cara Delevingne’in rol alacağını duyurdu.
 
   
 
 
     

Ünlü fotoğraf sanatçısı Alasdair McLellan tarafından fotoğraflanan ve TOPSHOP Yaratıcı Direktörü Kate Phelan’ın stil danışmanlığını yaptığı kampanya çekimlerinde Cara, genç yıldızın en cazip hallerini yakalayan birbirinden etkileyici 12 resimlik bir seride 2014 Sonbahar/Kış koleksiyonlarından parçalarla görüntülendi.

İlk kez 2010 yılında TOPSHOP ile çalışan Cara, bir KATE MOSS TOPSHOP kampanya videosunda rol aldı. Markayla çalışmaları 2013 İlkbahar/Yaz, Sonbahar/Kış ve 2014 İlkbahar/Yaz sezonlarındaki TOPSHOP UNIQUE defileleriyle devam etti. Cara, meşhur 'Harlem Shake' dansını da TOPSHOP UNIQUE 2013 Sonbahar/Kış defilesinin kulisinde sergiledi; ünlü dans hareketlerini yaparken çekilen video klip, YouTube’da 1,6 milyon kez görüntülendi. TOPSHOP’ın Londra Moda Haftası’nda Google ile ortak çalışması sırasında TOPSHOP UNIQUE defilesine çantasına gizlenmiş bir ‘Google-cam’ ile çıkan Cara, podyumdan canlı yayın akışı yapan ilk model oldu.

TOPSHOP, tasarım, müzik, teknoloji ve modellik alanlarındaki yeni yetenekleri geliştirmesi ve desteklemesiyle tanınıyor.

Önceki TOPSHOP kampanyalarında kariyerlerine henüz başlamış Rosie Huntington-Whiteley, Lily Donaldson, Rosie Tapner ve Eliza Cummings’i gördük; Jourdan Dunn ve Karlie Kloss’un yakın arkadaşlığının da bir TOPSHOP kampanya çekimi sırasında başladığı söyleniyor. Bir TOPSHOP kampanyasında ilk kez bir model tek başına rol alıyor ve Cara, , tüm imajlarda Topshop ruhunu yansıtıyor.

Kampanyanın lansmanı, TOPSHOP TOPMAN markalarının uluslararası büyüme ve genişleme süreciyle aynı zamana denk geliyor. ABD’de açılacak 5 yeni yerden biri olan 5th Avenue’deki yeni amiral mağaza, Londra’da Oxford Circus’taki 9.300 metrekarelik ikonik mağazanın ardından dünyanın en büyük ikinci TOPSHOP mağazası olacak. Amsterdam’da bir, Hong Kong’da iki yeni mağazanın yanı sıra Mısır, Yeni Zelanda ve Panama gibi yeni pazarların eklenmesi markanın sürekli büyüyen küresel varlığının da bir göstergesi oluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>