>

MODA - STİL

Christian Louboutin Sonbahar-Kış 2019 Himalayan Heights Koleksiyonu

Kışın büyüsü "Himalayan Heights" koleksiyonunda…
 
   
 
 
     

Dünyevi veya astral, hiçbir rota Christian Louboutin’in hayal dünyasının ulaşamayacağı bir noktanın ötesinde değil. Markanın alametifarikası maharet ve yaratıcılığı yansıtan Sonbahar-Kış 2019 koleksiyonunda Himalaya tepelerine doğru ilham verici bir yolculuğa çıkın.

Vahşi geceler, karlarla kaplı Himalaya tepelerinde huzura geri dönüşü çağırıyor. Christian’ın doğa sevgisine övgü niteliğinde vahşi çiçek desenleri ve buzlu gümüşler ön plana çıkıyor. Kış temasına devam niteliğindeki point de croix strass ve kristal işlemeler zarif ayakkabılara gece şıklığı katıyor.

Kayak giyimini benimseyen stil kodları bilek boyundaki botlar, klastik tabanlar ve yürüyüş ayakkabısı bağcıklarıyla daha da sert bir görünüme bürünüyorlar. Maskülen loafer’lar, derby ayakkabılar ve motosiklet botları markanın imzası haline gelen zımba, buzlu lame ve ruganlarla tamamlanıyor.

Sonbahar-Kış 2019/2020 "Himalayan Heights" koleksiyonunu www.christianlouboutin.com adresinde ve tüm Christian Louboutin butiklerinde bulabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>