>

MODA - STİL

Christian Louboutin Sonbahar-Kış 2019 Koleksiyonu

Dünyevi veya astral, hiçbir rota Christian Louboutin’in hayal dünyasının ulaşamayacağı bir noktanın ötesinde değil.
 
   
 
 
     

Markanın alametifarikası maharet ve yaratıcılığı yansıtan Sonbahar-Kış 2019 koleksiyonundaki uçarı parçalarla Güneşli Portekiz’den karlarla kaplı Himalaya tepelerine doğru ilham veren yolculuklara çıkın.

Portekiz’in iyimserliğine ve samimiyetine gönderme yapan espadriller, Christian’ın uzun soluklu ilham kaynaklarından biri. Christian’in anılarından esinlenmiş yeni bir desen, moodboard’unun da dahil olduğu yaratım sürecini farklı modellerde hissettiriyor.

Gelecek durak, markanın neşeli ruhuna sadık kalarak lunaparktaki eğlenceli çocukluk anılarınızı canlandıracak. Cesur renk bloklarına sahip parçalar yaşam sevincinin somut halini ifade ederken kadın ayakkabı, çanta ve aksesuar tasarımlarındaki gökkuşağı renkleri kahkahaları ve enerjiyi sezona taşıyor.

Koleksiyonun üçüncü bölümü sizi sanat dünyasının zenginliğini yansıtan gösterişli stilleri ruhunda barındıran 70’lerin Milano’suna götürüyor. İkonoklast iç mimari tasarımları ve inovasyonlarından ilham alan kübik topuklarla elle süslenmiş dekoratif vasa topuklar gece zarafetinin soğukkanlı duruşunu temsil ediyor.

Erkek koleksiyonunda, kadife ve stras detaylar alışılmış çizgilerin dışına çıkarak “farniente” yani hiçbir şey yapmamak ve hayatın tadını çıkarmak felsefesine uyum sağlarken, devekuşu tüyü şeritler ve Louboutin’in imzası olan kırmızı renk, klasik deri siluetleri süslüyor. Kübik topuklar ile el yapımı bijou vasa topuklar, gösterişli tasarımların sanat dünyasının bolluğunu fısıldadığı 70’lerden ilham alıyor. Devekuşu tüyü şeritler ve Louboutin’in imzası olan kırmızı renk, klasik deri siluetleri tamamlıyor.

Koleksiyonun dördüncü evresi en canlı ve heyecanlı parti havasında. Vintage ilhamlı parçalar ve ikonik tasarımlar 80’ler Paris akşamlarındaki cabaret sahnelerinden oluşan Christian’ın anılarını canlandırıyor. Canlı bir renk paleti ve ışıl ışıl metalikler gece boyunca parıldayarak gecenin havasını belirlerken, pırıltılı strass ve patentli hayvan baskıları macerayı çağırıyor.

Vahşi geceler, karlarla kaplı Himalaya tepelerinde huzura geri dönüşü çağırıyor. Christian’ın doğa sevgisine övgü niteliğinde vahşi çiçek desenleri ve buzlu gümüşler ön plana çıkıyor. Kış temasına devam niteliğindeki point de croix strass ve kristal işlemeler zarif ayakkabılara gece şıklığı katıyor.

Kayak giyimini benimseyen stil kodları bilek boyundaki botlar, klastik tabanlar ve yürüyüş ayakkabısı bağcıklarıyla daha da sert bir görünüme bürünüyorlar. Maskülen loafer’lar, derby ayakkabılar ve motosiklet botları markanın imzası haline gelen zımba, buzlu lame ve ruganlarla tamamlanıyor.

Sonbahar-Kış 2019/2020 koleksiyonu www.christianlouboutin.com adresinde ve tüm Christian Louboutin butiklerinde bulabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>