>

GÜZELLİK

Avon’dan Bahar Şıklığının Vazgeçilmezleri

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON, aksesuarlarıyla da kadınların bahar şıklığını tamamlıyor.
 
   
 
 
     

Signature Koleksiyonu’ndan Spice Moderne çanta ve cüzdan ile inci şıklığını taşıyan Pearlesque Station Kolye zarafetleriyle dikkat çekiyor. Jessamine Saatler de bahar renklerini üzerinde taşımak isteyenleri capcanlı hissettiriyor.

AVON, stil sahibi kadınlara sezon trendlerini yorumlayarak birbirinden şık aksesuarlar sunmayı sürdürüyor. AVON’un tarihçesinden ilham alarak hazırlanan Signature Koleksiyonu, bu bahar çanta, cüzdan ve kolyede karşımıza çıkıyor.

Signature markasını taşıyan parlak dokulu Spice Moderne Çanta ve Cüzdan, bahar gardırobunun vazgeçilmezi olmaya aday. Hardal rengi çantanın ve cüzdanın üzerindeki parlak balık pulu etkisi, aksesuarlara ayrı bir hareket katıyor.
 Pearlesque Station Kolye, 9 karat altın kaplamasıyla ışıldıyor. Signature tasarımı, inci görünümlü boncuklarla zenginleşiyor. 3’lü zarif kolye, bahar şıklığını tamamlıyor.

Canlı renklerle capcanlı hisset

2015’in bahar modası yumuşak, pastel renklerden oluşuyor, baharın renkleri enerji dolu renk skalasıyla modaya yansıyor. AVON da bu trende uygun Jessamine Saatleri sunuyor. Mavi, pembe ve sarı renkli alternatifleri olan saatler, düğüm şeklinde kayışıyla baharın enerjisini taşıyor.

AVON Spice Moderne Çanta, kampanya fiyatı, 54,95 TL
AVON Spice Moderne Cüzdan, kampanya fiyatı, 24,95 TL
AVON Pearlesque Station Kolye, kampanya fiyatı, 39,95 TL
AVON Jessamine Saat, kampanya fiyatı, 29,95 TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>