>

AŞK - CİNSELLİK

Zor Durumdan Kurtulmak Da Bir Sanattır

Kazara ona başka bir kadının adıyla seslendiniz O ne der? Gamze mi? O da kim? Eski sevgilin mi? Defol git!
 
   
 
 
     

Erkekler, kadınlar tarafından hep düşüncesiz olmakla suçlanırlar. İşin acı yanı, gerçekten de öyledirler. Sorumluluk duyguları yeteri kadar gelişmemiştir, hepsi kocaman çocuklara benzer ve ilişki süresince randevularına geç kalmak ve başka kadınlarla ilgilenmeye devam etmek gibi ölümcül günahlar işlerler. Affedecek kadın, affeder. Affetmeyecek kadın, asla affetmez.

SORUN 1;

Kazara ona başka bir kadının adıyla seslendiniz


O ne der? Gamze mi? O da kim? Eski sevgilin mi? Defol git!

SİZ NE DİYEBİLİRSİNİZ?


Çok özür dilerim… Son zamanlarda bana neler oluyor, gerçekten bilmiyorum. Saçmalayıp duruyorum. Geçen hafta işte patronuma Hande, ağabeyime de Banu diye seslendim. Galiba bir sinir hastalıkları uzmanına görünmem lazım. Dil sürçmeleri insanın başına, hele de stresli zamanlarında sık sık gelir. Bir yandan sevgilinizi avutmaya, susturmaya, onun gönlünü almaya çalışırken diğer yandan da durduk yerde neden başka bir kadının adını söylediğinizi bulmaya çalışın. Ve gerçekten doktora gitmek istemiyorsanız, ağzınızdan çıkana çok dikkat edin.

SORUN 2;

Doğum gününü unuttunuz.


O ne der? Böyle bir durumda kadınlar konuşmaz. Konuşurlarsa da İki gün önceydi derler.

SİZ NE DİYEBİLİRSİNİZ?

Valla doğum gününü unutmadım. Hiç unutur muyum hayatım? Yalnızca özel bir hediye almak istedim sana ve aradığım şeyi bir türlü bulamadım.

Ya da...

Valla unutmadım. Hatta sana çok özel bir doğum günü hediyesi seçtim, siparişi verdim. Ama aptal herifler hala yurtdışından getirtmeyi başaramadılar. Bu sözleri söylerken, burnunuzdan bir kil koparak gözlerinizin yaşarmasını sağlamalısınız.

Bir ihtimal daha var; Suçunuzu itiraf edin ve ona “gel, beraber alışverişe çıkalım, yemeğe gidelim. Hatamı telafi etmem için bana bir fırsat ver” deyin.

SORUN 3;

Eve sabahın dördünde döndünüz

O ne der? Allahın cezası, bu saate kadar nerede, hangi karının koynundaydın?

SİZ NE DİYEBİLİRSİNİZ?

Seni üzdüğüm için çok özür dilerim. Çok düşüncesizce davrandım.

Eve bu kadar geç döndüğünüz zaman, sevgilinizin kafasında geçen olasılıklar;

• Başınıza bir kaza geldi ve öldünüz.
• yokken kendi arkadaşlarınızla deli gibi eğlenmeye gittiniz.
• %99 başka kadınlarla düşüp kalktınız.

Bu olasılıkları göz önünde bulundurarak uygun yanıtlar hazırlayın. Sinirli ve gergin görünmeyin, ona iltifat edin. Başı derde giren bir arkadaşınıza yardım etmek zorunda kaldığınızı, uyuduğunu düşündüğünüz için onu aramadığınızı , bütün gece onu çok özlediğinizi ve sürekli kaçmaya çalışmanıza rağmen bir türlü kurtulamadığınızı anlatın, sakın seks için aşırı istekli görünmeyin, eğer başka bir kadının yanından geliyorsanız üzerinizdeki kokuya ve ağzınızdan çıkan sözlere çok dikkat edin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>