>

AŞK - CİNSELLİK

Erken Boşalma: Sadece Erkeklerin Problemi Değil!

Eşinde ya da sevgilisinde bu problemi yaşayan kadınlar psikolojik olarak oldukça yıpranıyor.
 
   
 
 
     

EN UYGUN POZİSYON

Bazı pozisyonlarda cinsel ilişki daha uzun sürebiliyor; bazılarında ise tam tersi. Erken boşalan erkeklerle birlikteyken bu pozisyonlardan uzak kalmak gerekiyor. Misyoner pozisyonundan kaçınmak, erkeğe daha fazla yük taşıtan cinsel pozisyonlardan uzak durmak önemli. En iyisi erkeğin oturduğu ya da uzandığı yani bütünüyle rahat ettiği bir pozisyonda kadının durumu idare etmesi.

EN UYGUN NOKTA

Erken boşalmayı engellemek için kadınların da, erkeklerin de bilmesi gereken bir ayrıntı var. Buna Çin tekniği diyorlarsa da ben adına "el freni" diyorum. Erkek boşalmaya yaklaştığında, baş ya da orta parmaklarını kullanıp teslislerinin arkasında kalan bölgeye baskı yaparak boşalmayı durdurabiliyor. Bu el freni değil de ne!

EN UYGUN DÜŞÜNCE


Cinsel ilişkide konsantrasyon en az roman yazarkenki kadar olmalı. Ancak fazla konsantrasyon da insanı bir an önce boşalma noktasına getirebilir. Cinsel ilişki sırasında başka konuları düşünmek insanı bütünüyle ilişkiden koparma riski taşıyabileceğinden, daha iyi bir öneride bulunalım: Penis yerine başka yerlere yoğunlaşın. Boşalma riskine karşı, bütün bedenden zevk almaya yönelik bir alan açın kendinize.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>