>

MAGAZİN

Kim Bu Yakışıklı?

Bu yakışıklıya dikkat…
 
   
 
 
     

Son günlerde müzik kanallarında sıkça klibine yer verilen Yusuf Çim yakışıklılığıyla olduğu kadar hareketli şarkısı Olsun Bi Kere ile de büyük ilgi topladı. Müzikseverlerin “Gözümüz aydın! Aranan pop yıldızı bulundu” dedikleri Yusuf Çim, genç kızların yeni gözdesi oldu. İşte Yusuf Çim hakkında bilinmeyenler..

"Olsun Bi Kere" adlı şarkısı ve ona çektiği tahrik edici klibiyle dikkatleri çeken YusufÇim, Türk Pop müziks ektörüne hareket getirdi. Söz ve müziği Ender Çabuker’e ait Olsun Bi Kere şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan Yusuf Çim, klibindeki görüntüleriyle de çok beğenildi.Sosyal medya ‘da “Gözümüzaydın! Aranan pop yıldızıbulundu” yorumları alan ve şimdiden fan kulüpleri kurulanYusuf Çim, single albümünün gördüğü ilgiden çok memnun. 2011 yılında Best Model Yarışması’na katılarak dereceye giren Yusuf Çim, modellik sonrasında oyunculuk ve sahne sanatları eğitimi aldı. Bir yılı aşkın süredir şan eğitimine ağırlık veren 22 yaşındaki genç şarkıcı, single albümü için fiziğiyle olduğu kadar yorumuyla da beğeni toplamak için çok çalıştığını belirtiyor.

Yusuf Çim’inPoll Production etiketi ve PolatYağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkardığı tek şarkılık single'ı "Olsun Bi Kere"nin video klibini DenizAkelçekti. 18 saat süren klip çekimlerinde daha once Tarkan'a sponsor olan Loft, uzun bir aradan sonra, yeni yüzü olarak yeni pop star Yusuf Çim'i seçti. Genç şarkıcı video klipte Loft ürünleri giydi.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>