>

AŞK - CİNSELLİK

Seks ve Bağlılık

Erkekler seks ve bağlılık hakkında ne düşünüyor?
 
   
 
 
     

Erkek arkadaşınızın yatakta iyi vakit geçirmesi için mükemmel bir vücuda sahip olmanız gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Ancak kendine güven ve heves çok daha önemli özelliklerdir.

Yüzde 85'i ön sevişmenin en az 15 dakika sürmesini istiyor. Bir kez başladınız mı ona ne kadar rahat olduğunuzu da göstermelisiniz. Erkeklerin yüzde 26'sı yatakta kontrolü kaybettiğinizi görmek isterken, yüzde 30'u ise kontrolü ele almanızı istiyor. En çok nefret ettikleri şeyin rahatsızlık ve hareket eksikliği olduğunu belirten erkekler, vücudunuzu her haliyle seviyorlar. Sizden gerçekten hoşlanmadığı takdirde tüm ilgisini kaybeder ve sadece bir defa çıktığınız için sizi tanıma fırsatını da bulamamış olur.

İkiyüzlü olduklarının farkında olan erkekler kendilerine çoğu kadının gözden kaçırdığı bir şeyi itiraf ediyorlar: Sizin ilişki içerisinde daha iyi olan taraf olmanızı ve gelişmeleri için onlara ilham vermenizi istiyorlar.

Her ikiniz de birbirinize henüz bağlanmadan ona vahşi yüzünüzü gösterirseniz kendisini etkileyemezsiniz. Yani maalesef onunla yatmamanız gerekiyor. Şaşırtıcı bir şekilde, seveceğini düşündüğünüz o striptiz hareketleri, aslında onun canını sıkabilir. Yüzde 29 kendilerini baştan çıkarırken yapacağınız en korkunç hatanın üste çıkmak olduğunu belirtmiş.

Erkeklerin yüzde 32'si, seksi unutulmaz kılan bir numaralı öğenin duygusal yakınlık olduğunu belirtmiş. Başka bir deyişle, aşk hâlâ geçerli…

Erkeklerin de en az kadınlar kadar, seksi yeni bir seviyeye taşıyabilmenin yolunun duygusal bağdan geçtiğinin farkında olduklarını biliyor musunuz? Çoğu erkeğin hafif duygusal bir ilişki aradığını, porno filmlerindeki kadınları taklit etmenizin onu rahatsız edeceğini biliyor musunuz peki? Erkekler de yatakta en az kadınlar kadar romantizm ve duygusallık ister. Şu ana kadar her şey çok romantik gözüküyor. Ancak bazı erkeklerin toplum içerisinde sevgi gösterme konusunda rahat olmalarının sebebi diğer erkeklere sizin birine ait olduğunuz hissini vermek de olabilir.

Toplum içerisinde sevgi göstermenin, sınırlarınızı çizmenin modern hali olduğunu belirtelim. Artık erkeklerin, bizi mutfağa bağlayamadıkları için diğer erkekler etraftayken “O bana ait” dercesine bize dokunur olmaları bundan.

BAĞLILIK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR?

Ona toplum içerisinde sarıldığınızda gözlerini devirip rahatsızlığını dile getiren sesler çıkarıyor olsa bile bunlar sadece birer pozdan ibaret. Sadece yüzde iki gibi bir oran toplum içerisindeki sevgi gösterisinden hoşlanmıyor.

Ancak doğru davrandığınızdan emin olun; kötü verilen bir öpücük erkeklerin yüzde 72'si için bir ilişkide asla olmaması gereken bir durum.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>