>

MODA - STİL

Çift Geyik Karaca 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Bu yaz “Karaca” ile her şey daha güzel olacak…
 
   
 
 
     

Çift Geyik Karaca ile bu yaz bir başka olacak ve moda’nın "Bahar Rüzgarı" Karaca ile esmeye başlayacak. "Asırlık Marka" 2013 İlkbahar-Yaz Sezonu ile modaya yine öncülük ediyor.

2013 yaz sezonunu açan "Çift Geyik Karaca" kalitesinden asla ödün vermeden, italyan tasarımcılarla hazırladığı koleksiyonu tüm KARACA mağazalarında yerini aldı. Bu yaz, farkını hissettirmek isteyen kaliteli moda tutkunları koleksiyondan kendilerine uygun parçalar bulmakta hiç zorlanmayacaklar.

Karaca Erkeği; ince detaylarla bezenmiş, farklılığını hissettirmek isteyen, kalite ve rahatlıktan vazgeçemeyenler için bu koleksiyon bir fırsat olacak, Karaca Kadını; Zarif, etkileyici, iz bırakan! Her zaman hayran kalınan, zevki örnek alınan, kalite ve zarafeti bir arada sağlayan koleksiyon ile bu yazın gözdesi olacak. Kişinin gençliği giyimiyle ortaya çıkar, kendini genç hisseden Herkes, TOSS’un İlkbahar-Yaz koleksiyonunu mutlaka görmek isteyecek.İtalyan Modacıların tek tek güneş ışıklarından ilham aldığı en moda renkler, ürün renk geçişleri, harika koleksiyonlar ve neredeyse Rönesans kadar yenileyici ve usta işi bir kombin sanatının eseri ürünler İlkbahar_Yaz Koleksiyonunda. Moda bu koleksiyonlarda en güçlü haliyle beğenilere yelken açıyor. Bu koleksiyonda renklerin coşkusunu müziğin canlı ritmi gibi bir farklı hissedeceksiniz.

Sezon geçişini rahatlatmaya ve aura’nızı yükseltmeye hazır en canlı renkler, Her zevkin kendine özel yansımasını bulabileceği kreasyonlar, “Karaca Kadın”, “Karaca Erkek”, ve “TOSS” ayrı koleksiyonlar halinde Karaca Mağazalarında sizleri bekliyor. Yeni sezona daha kolay adapte olmanız ve “baharın gücünü” kalbinizin tam üstünde “Karaca farkıyla” hissedebilmeniz için “Yeni Koleksiyon” ile hemen tanışmanız lazım

Yazın ajandanıza:

“Baharın tüm enerjisi ”Çift Geyik Karaca Mağazalarında”


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>