>

MODA - STİL

“Cinema” By Erol Albayrak 2011 İlkbahar - Yaz Defilesi

Uğurkan Erez`in koreografisini üstlendiği “Cinema” By Erol Albayrak 2011 İlkbahar - Yaz Defilesi izleyenleri büyüledi... (COSMOGALERİ)
 
   
 
 
     

47. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali kapsamında düzenlenen, Türkiye’nin en tanınmış top modellerinin sunumu ve Uğurkan Erez'in koreografisiyle birlikte son on beş yılın Türkiye güzellik yarışmalarında ilk üçe girmiş modellerden oluşan dev kadrosuyla tam bir görsel şölen yaşattı.

Defilede Tuğçe Kazaz, Çağla Şikel, Azra Akın, Hande Subaşı, Özge Ulusoy, Nur Gümüşdoğrayan, Merve Büyüksaraç ve Serenay Sarıkaya gibi Türkiye'nin en önemli top modelleri podyuma çıktı.

“CINEMA” BY EROL ALBAYRAK DEFİLESİNİ İNCELEMEK VE ÖZEL GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

“Cinema” by Erol Albayrak defilesi davetlilere sinemayı moda diliyle anlattı.

1900’LERDEN BUGÜNE SİNEMA TARİHİ PODYUMDA

Sinema tarihi modellerin saç, makyaj ve aksesuarları ile günümüze taşınırken; podyumda yer alacak dev ekranlardan izlenecek görsel malzeme izleyenlerde sinema tadında bir defile algısı yaşadı.

BEYAZ PERDEDEN PODYUMA

Lumiere kardeşlerin 1895 yılında Paris'te bir kafede izleyicilere sunmuş olduğu sinema tarihinin ilk filminin ünlü tren sahnesi ve modellerin Charlie Chaplin yorumuyla başlayacak olan defile izleyenleri sinema tarihinin hikayesiyle paralel bir yolculuğa çıkarttı.

DERİ VE KRİSTAL İLE EL İŞÇİLİĞİ KOSTÜMLER

Koleksiyon için uzun bir hazırlık sürecini geride bırakan Erol Albayrak, dantel, deri, kristal, ipek şifon ve ipek saten gibi birbiriyle harmanlanması işçilik açısından bir hayli zor olan materyalleri bir araya getirdi..

“CINEMA” BY EROL ALBAYRAK DEFİLESİNİ İNCELEMEK VE ÖZEL GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>