>

MODA - STİL

Cıvıl cıvıl kumsallar…

Sade kesimli bikini altları ve şortlar ile takım yapılabilecek boyundan askılı ve balenli bikiniler, 70’lerin şifon tunikleri, pamuklu tiril tiril plaj elbiseleri ve pareo etekler...
 
   
 
 
     
Accessorize, plajları neşeli ve çarpıcı koleksiyonu ile bu yaz da renklendiriyor. Bikiniden flip flopa, şapkadan gözlüğe, tunikten çantaya kadar plajda ihtiyaç duyacağınız her ürünü koleksiyonunda bulunduran Accessorize, trendleri yakından takip edenleri bu yaz da birbirinden göz alıcı ürünler ile buluşturuyor.

Plajlarda sade kesimli bikini altları ve şortlar ile takım yapılabilecek boyundan askılı ve balenli bikiniler, 70’lerin şifon tunikleri, pamuklu tiril tiril plaj elbiseleri ve pareo etekler Accesorize rüzgarı estirecek.

Pembeden doreye çeşitli renklerdeki flip floplar, kemik ve metal ağırlıklı sezonun gözdesi büyük güneş gözlükleri, yazın tüm canlılığını yansıtan plaj çantaları Accessorize mağazalarında.

Accessorize, ilkbaharın tazeliğini ve coşkusunu, çiçekli desenler, pastel renkler, kırmızı, beyaz ve lacivertin hakim olduğu puantiyeli tasarımlar, kahve, karamel ve krem gibi vazgeçilmez renklerin hardal sarısı ve eflatun ile renklendirildiği tahta ve hasırdan doğal malzemelerden takılar, şapka ve çantalar, baharın simgesi kelebek motifleriyle süslenmiş birbirinden neşeli ürünler ile mağazalarına taşıyor.

GÖRSELİ BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYIN...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>