>

MODA - STİL

Cosmoturk'ü Tavsiye Edin Kazanın!

Cosmoturk'ü 5 arkadaşınıza tavsiye edin, her hafta kitap kazanma şansı yakalayın. İkinci haftanın hediye kitabını kazanmak için tıklayın!
 
   
 
 
     
Her hafta Cosmoturk'ü 5 arkadaşına tavsiye eden 50. 100. 150. 200. ve 250. okuyucumuza birbirinden güzel kitaplar armağan ediyoruz.


Bu haftanın armağanı:
AN YAYINLARINDAN çıkan ECE ARAR'ın "Ece'nin Hamilelik Günlüğü" kitabı...


YAPMANIZ GEREKENLER

1- Sitemizin sol üst köşesinde bulunan "tavsiye et" bannerını veya burayı tıklayın
2- En yakın 5 arkaşınızın mailini yazın
3- Ve tamam tuşuna başın

Hepsi bu..

Kitap armağanı kazanan okurlarımız isimleri her hafta cuma günü sitemizde yayınlacak ve e-mail adreslerine iletişim bilgileri gönderilecektir.


Yanlış gönderim ve hatalı mailler sistem tarafından tesbit edildiği taktirde işlem iptal edilecektir.

Tavsiye edilen e-mailler hiç bir ticari amaç için kullanılmayacak olup, Cosmoturk serverlerında güvenlik ağıyla korunacaktır.

Amacımız www.cosmoturk.com'un yeni okur kitlelerine ulaşmasıdır.

--------------------------------------------------------

Ece'nin Hamilelik Günlüğü
Ece Arar
An YayıncılıkAn yayıncılıktan çıkan “Ece’nin Hamilelik Günlüğü”nü okuduktan sonra erkekler de doğuma daha yakın daha sıcak ve belki de özenerek bakacak...

Çünkü bu kitapta ruhunuzu ısıtan, aklınızı ıslah eden, bedeninizi dize getiren; kısaca tüm olmazları olduran, tüm olurları bir anda ortadan kaldıran bir dönemi yani hamileliği gün gün okuyacaksınız. Genç yazar Ece Arar Emener’in hamile kalmaya karar vermesi ile başlayan bir serüven Türkiye’de bir ilke giden yolu açarak Ece’nin hamilelik günlüğünü ortaya çıkartıyor. Sadece anne değil baba adaylarını da oldukça ilgilendirecek bu kitabı okurken bebeğinizi kucaklamak için beklediğiniz zamana dair her şeyi bulacaksınız.

Ece’nin Hamiletik Günlüğü, ruhunuzu ısıtan, aklınızı islah eden, bedeninizi dize getiren; kısaca tüm olmazları olduran, tüm olurları bir anda ortadan kaldıran durumlardan birini, bir dönemi anlatıyor. Herşey Ece’nin hamile olmanın öğrenci olmak, aşık olmak ya da yazar olmak gibi bir şey olmadığını anlamasıyla başlıyor. Yıllar boyu içten içe düşlenen, evlilik sonrası ise daha belirginleşen, karar aşamasından sonra ultrasonda Şekillenen bebek Elvin’in yolculuğu... Bu yolculuk sırasında yapılan tüm araştırmalar, edinilen bilgiler, kişiler öneriler, konuyla ilgili dünyada ve Türkiye’de yayımlanmış yazılı dökümanlar Ece’nin aktardığı yararlı bilgiler arasında. Anne adaylannın olduğu kadar baba olmaya kazırlananlann da okuması gereken bir kitap Ece’nin Hamilelik Günlüğü. Anne adayının psikolojisi, geçirdiği ruhsal ve bedensel değişimler, bunlarla başa çıkma yollan ya da yenilgileri, özellikle hamile kadınlar için okunduğunda “Yalnız değilim” hissini uyandıracak nitelikte. Hamile olan mı bilir, Ece’nin Hamilelik Günlüğü’nü okuyan mı? Aslına bakarsanız okuduktan hemen sonra göreceksiniz ki, her ikisi de...

Nurdan Olçun
Kaynak: www.anyayincilik.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>