>

SAĞLIKLI YAŞAM

Avea ile Baharı Sağlıklı Karşılayın...

“Avea İyi Yaşam” paketine abone olan 20 Avea kullanıcısı ünlülerin diyetisyeni Dilara Koçak’tan sağlıklı beslenme ve diyet programı kazanıyor
 
   
 
 
     
Türkiye’nin yenilikçi GSM operatörü Avea, müşterilerine sadece iletişimde değil, yaşamın her alanında değer katmak üzere hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekliyor... ‘Avea Sağlıklı Bahar Kampanyası’, yaklaşan bahar ve yaz aylarını sağlıklı ve zinde karşılamak isteyenler için çok özel bir fırsat sunuyor.


Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan Avea; bu yaklaşımını abonelerinin yaşamına değer katacak her alana taşımaya çalışıyor. ‘Sağlıklı Bahar’ Kampanyası çerçevesinde, 26 Mart-27 Nisan tarihleri arasında Avea İyi Yaşam paketine abone olan 20 şanslı Avea kullanıcısı ünlülerin diyetisyeni Dilara Koçak’tan sağlıklı beslenme ve diyet programı kazanıyor.

Avea İyi Yaşam paketine abone olarak kampanyaya katılacak olan aboneler arasından belirlenecek 20 kişi, Dilara Koçak’ın danışmanlığında girecekleri sağlıklı beslenme ve diyet programı ile hem forma girebilecek, hem de kendilerini çok daha sağlıklı ve zinde hissedecekler.


Avea İyi Yaşam paketi, iyi bir yaşamın sırlarını öğrenmek isteyenleri hedefliyor. Yine Dilara Koçak ile işbirliğinde hazırlanan paket kapsamında strese karşı alınacak önlemler, günlük yaşamda sağlık ve beslenme ile ilgili küçük ipuçları ve hastalıklardan korunmaya yönelik basit öneriler SMS yoluyla Avea abonelerine ulaştırılıyor.

Avea İyi Yaşam paketine üye olarak sağlıklı bir yaşamın yollarını öğrenmek ve kampanyaya katılmak için YASAM yazıp 9494'e göndermek yeterli. Ayrıca, www.avea.com.tr’den, wap.avea.com.tr üzerinden ya da cep telefonundan *100#’i tuşlayarak Avea İyi Yaşam Paketi’ne üye olunabiliyor ve böylece ‘Sağlıklı Bahar’ kampanyasına katılma hakkı da elde edilebiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>