>

MODA - STİL

David Beckham H&M Mayo Koleksiyonu

David Beckham Bodywear’ın bir parçası olarak tasarlanan mayo koleksiyonunu Mayıs’ta dünya genelindeki seçili H&M mağazaları’nda gururla sunuyor.
 
   
 
 
     

Bu koleksiyon; Türkiye’de ise Istinye Park, Zorlu, İstiklal Caddesi, Brandium, Ankara’da Armada mağazaları’nda satışta olacak.

Koleksiyon üç değişik stilden oluşuyor: board şortlar, kısa şortlar ve slip mayolar. David Beckham Bodywear’daki her parça gibi, bu ürünler de fitliğe, performansa, konfora ve stile odaklanıyor.Klasik maskülen stile yeni bir soluk getiren bir mayo koleksiyonu karşımıza çıkıyor. Kısa şortlar ve slip mayolar koleksiyonda yer alan ürünler arasında. Slip mayolar ve kısa şortlar tek renkte, daha uzun olan board şortlar ise bazı grafik desenler ve blok renklerden oluşuyor.

"H&M’deki Bodywear koleksiyonumun başarısı inanılmazdı. Bu yüzden bu harika mayoları sunacağım için çok heyecanlıyım. Erkek için yeni klasikler yaratmak adına çok çalıştık. Konfor, fitlik ve stili bir arada sunuyoruz.” diyor David Beckham.David Beckham, Glen Luchford tarafından çekilen kampanyada yer aldı ve her bir ürün ile poz verdi. David Beckham for H&M mayo koleksiyonu 22 Mayıs itibariyle seçili H&M mağazaları’nda satışa sunulacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>