>

MODA - STİL

Deniz Berdan’dan Özel Koleksiyon!

Maybelline New York by Deniz Berdan defilesi makyaj uygulamalarıyla görsel bir show’a dönüşecek.
 
   
 
 
     

Moda severlerin büyük bir merakla bekledikleri Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express, bu sezon farklı bir defile ile izleyicileri şaşırtacak. Koleksiyon ve iddialı makyaj showları ile de göz kamaştırması beklenen “Maybelline NY by Deniz Berdan” defilesi, sıra dışı ve enerjik New York temalı koleksiyonu ile 08 Ekim Salı günü saat 22.00’de moda tutkunlarının karşısına çıkacak.

Deniz Berdan tarafından Maybelline New York için özel olarak tasarlanan koleksiyon; makyaj show’u ile de akıllarda yer edecek. Pop art, alışılmışın çok dışında ve temiz geometrik çizgilere hâkim koleksiyon, çarpıcı makyaj uygulamaları ile moda tutkunlarına farklı bir show sunacak.Maybelline New York markasından yola çıkılarak Deniz Berdan tarafından tasarlanan koleksiyon; 3 günde çizilerek, 2 günde desenleri tasarlandı ve 20 gün içerisinde koleksiyonun kalıp ve dikim aşamaları tamamlandı. Desenlerin tamamı Deniz Berdan tarafından mixed media olarak yapılan koleksiyonun styling’i de Deniz Berdan’a ait. Hikâyesi olan işler yapmayı seven Deniz Berdan, gelecek yılın moda kodlarına çok uyabilecek Maybelline New York markasının ürünlerinden yola çıktı. Çok parçalı ve bol desenli koleksiyonlar hazırlayan Deniz Berdan, Maybelline New Yok koleksiyonunda “Kız gücünü” ortaya çıkardı. Çarpıcı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Deniz Berdan, Maybelline New York koleksiyonu ile de farkını ortaya koyacak.

Önümüzdeki sezonun trendlerinin belirleneceği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express, bu sezon da çarpıcı makyajları ile izleyenleri büyüleyecek. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express’in Resmi Makyaj Sponsoru Maybelline New York tarafından tasarlanacak makyaj uygulamaları, cazibeli ve göz alıcı renkleriyle bu sezon da çok konuşulacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>