>

MODA - STİL

Derimod Barış Arduç İle Ayakkabıya Son Noktayı Koydu

Ayakkabı Derimod’dan sorulur.
 
   
 
 
     

İddialı reklam kampanyalarıyla fark yaratan Derimod, Türkiye’nin yükselen yıldızı Barış Arduç’un başrolünde oynadığı yeni reklam kampanyası ile dikkatleri üzerine çekiyor. “Ayağımda Derimod” sloganı ile yola çıkılan ve Alametifarika tarafından hazırlanan reklam filminin arka planında ise birbirinden ünlü ve profesyonel isimler yer alıyor.

Ayakkabı modasının Türkiye’deki öncüsü Derimod, 2015- 2016 Sonbahar – Kış Koleksiyonu için hazırladığı reklam kampanyasıyla ‘Ayakkabı Derimod’dan sorulur’ mesajını veriyor. Geçtiğimiz yıllarda reklamlarında dünyaca ünlü isimleri konuk eden Derimod, yeni reklam kampanyasında herkesin kısa zamanda sevgisini kazanan başarılı oyuncu Barış Arduç ile bir araya geldi.
 Alametifarika tarafından hazırlanan, prodüksiyonu Böcek Yapım’a ait olan ve Barış Arduç’un 6 farklı sevgilisi olan bir kazanovayı canlandırdığı reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak oturuyor. Styling’i Ece Sükan tarafından yapılan ve ‘Ayağımda Derimod’ sloganı ile yola çıkılan kampanyanın fotoğraf çekimi ise Türkiye’nin önde gelen moda fotoğrafçısı Nihat Odabaşı tarafından gerçekleştirildi.

Bestesi Giovanni Ferrio,Matteo Chiosso ve Giancarlo Del Re’ye ait olan ve Türkçe’ye Fatma Fikret Şenes tarafından çevirilen ‘Palavra’ isimli şarkının jingle’ını oluşturduğu reklam kampanyası, 21 Ekim 2015’ten bu yana televizyon, billboard, internet siteleri ve dergilerde yerini almaya başladı.

Kampanya Künyesi
Reklamveren: Derimod
Reklamveren Yetkilisi: Sedef Orman, Hande Göktan
Reklam Ajansı: Alametifarika
Yaratıcı Ekip: Barış Alkan, Sevil Şimşek, Caner Apaydın
Müşteri İlişkileri: Canan Akyıl, Burcu Atış Topçu
Prodüksiyon direktörü: Sertuğ Alptekin
Ajans Prodüktörü: Özgür Dağgez, Berkay Tahmaz
Prodüksiyon Şirketi: Böcek Yapım
Yönetmen : Ömer Faruk Sorak
Styling: Ece Sükan
Post Prodüksiyon: Filimişleri
Fotoğraf: Nihat Odabaşı
Müzik Yapim: Nilinişleri
Söz: Fatma Fikret Şenes
Beste : Giovanni Ferrio,Matteo Chiosso,Giancarlo Del Re


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>