>

MODA - STİL

Desa NINETEENSEVENTYTWO ile Milano’da Bir Kez Daha Göz Kamaştırdı!

Yeni Koleksiyon, Milano Moda Haftası’nda büyük beğeni topladı.
 
   
 
 
     

Bu yıl Milano’nun moda bölgesinde yer alan Carlton Hotel Baglioni’de verilen bir davette, moda dünyasından seçkin konuklara tanıtılan DESA NINETEENSEVENTYTWO Koleksiyonu, büyük ilgi ve takdir kazandı.

Milano Moda Haftası Takvimi’nde üçüncü kez yer alan tek türk markası DESA NINETEENSEVENTYTWO, Milano’da yer alan Carlton Hotel Baglioni’de moda dünyasının önemli isimlerini ağırladı. Tasarımları ve kalitesiyle dikkat çeken koleksiyonun tanıtıldığı davette, konukları DESA Genel Müdürü Burak Çelet ve DESA NINETEENSEVENTYTWO Kreatif Direktörü Tonya Hawkes birlikte ağırladı.

Çağdaş sanatın öncülerinden kabul edilen, İngiliz heykeltıraş ve sanatçı Dame Barbara Hepworth'tun 20. yüzyıla damga vurmuş eserlerinden ilham alarak tasarlanan DESA NINETEENSEVENTYTWO koleksiyonu, saf geometrik çizgilerle zenginleştirildi. Yüzyıl ortası modern tarzın benimsendiği koleksiyon, geniş el tutma bölümüyle göze çarpan ikonik bir tasarıma sahip.
 Bu yeni koleksiyon, gündelik ihtiyaçları ön planda tutarak pratik çözümler sunarken, eşsiz kavisli desenleriyle yeniliğin kapılarını aralıyor.

DESA'nın çantalarını satışa sunduğu ilk yıl olan 1972'ye ithafen hazırlanan üstün kaliteye sahip el işçiliğiyle üretilmiş ve minimal tasarımlar, iyi düşünülmüş, hafif ve modern çizgilerle birleşiyor.

DESA NINETEENSEVENTYTWO’nun İtalya'dan ithal ederek doğal dokusunu bozmadan ürettiği keçi derisi parçalar, üstün kalitesiyle uzun ömürlü bir dayanıklılık sunuyor. Lake kırmızı, siyah ve yeşilin farklı tonlarında üretilen devekuşu derisine sahip bu yılın trendi lüks parçalar ise koleksiyona egzotik bir hava katıyor.

Yüzyıl ortası modern tarz koleksiyonun temasını ve ilhamını oluştururken ikonik kalın ve büyük boy ürünlere odaklanıldığı gözleniyor. Deve kuşu, keçi derisi ve napa derisi olarak üç çeşit derinin kullanıldığı koleksiyonda aksesuarlar ise altın rengi olarak dikkat çekiyor.

Sadeliğin ön planda olduğu DESA NINETEENSEVENTYTWO koleksiyonunda kuzu derisi ise ince, hafif ve modern görünüşünden dolayı sezonun odak noktası ve temel materyali olarak yer alıyor.

NINETEENSEVENTYTWO, Türk derisini dünyaya tanıtıyor…

Türkiye’nin kaliteli deri ürünlerini özgün ve modern bir yaklaşımla dünyaya tanıtan DESA NINETEENSEVENTYTWO koleksiyonu, dünyada Excelsior, Degli Effetti, Antonioli ve Tessabit gibi İtalya’nın en prestijli butiklerinin yanı sıra Avustralya, İngiltere, Arap Birleşik Emirlikleri, ABD, Güney Kore, Japonya, İsviçre ve Almanya’da bulunan 60’ın üzerinde noktada satışa sunuluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>