>

MODA - STİL

Didem Soydan Ve Umut Eker Puma İle Oyunun Kurallarını Değiştiriyor

Çizgiyi geçmeye hazır mısın?
 
   
 
 
     

PUMA, yeni sezon tanıtımı için ünlü model Didem Soydan ile moda ve stil danışmanı Umut Eker’in yer aldığı reklam filmiyle karşımıza çıkıyor. İstanbul’un renkli sokaklarında gerçekleştirilen eğlenceli çekimlerde sokak modası Umut Eker’in stylingi ile yeniden yorumlanıyor. #CrossTheLine ve #ForeverFaster mottolarıyla yola çıkan PUMA, yeni sezonda da moda dünyasına yön veriyor.

PUMA’nın Türkiye’deki içerik ortakları Didem Soydan ve Umut Eker, yeni sezon tanıtımı için özel olarak hazırlanan reklam filminde, PUMA’nın sokak stilini tamamlayan ürün kombinlerini sergiliyor. Yönetmenliğini Gang Creative House’un gerçekleştirdiği yeni sezon reklamında Rihanna’nın tasarımı Creeper ve Trainer ayakkabılarının yanı sıra PUMA 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun en beğenilen ürünlerinden olan IGNITE DISC, Eskiva ve Pulse XT gibi parçalar da öne çıkıyor.

SIRADAN OLMA FARK YARATAN OL!

Spor dünyasına yenilikçi ve hızlı tasarımlar getirebilmek için Alexander McQueen ve Mihara Yasuhiro gibi ünlü markalarla sınırlı özel koleksiyonlar tasarlayarak, heyecan verici iş birliklerine imza atan PUMA, reklam filminde bu tasarımlara da yer veriyor. PUMA, 2016 yılı içerisinde Didem Soydan ve Umut Eker ile sürpriz projeler gerçekleştirmeye devam edecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>