>

MODA - STİL

Dinamizmi yansıtan 2 yeni koleksiyon

adidas Sport Performance Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda, spor yaparken şık görünmek ve kendi stilini yansıtmak isteyenler için hareketli ve dinamik iki yeni seri bulunuyor.
 
   
 
 
     

Adilibria ve Fuse, sporseverlere çekici bir şıklık ile dansın enerjisini yansıtan modeller sunuyor.Spor yaparken de şık görünmek isteyenlere özel…
Sporun stille birleştiği Adilibria Koleksiyonu, adidas kadınını farklılaştırıyor. Siyahın beyazla, turuncunun koyu toprak tonlarıyla birlikte kullanıldığı koleksiyon, feminen çizgileriyle kendini gösteriyor. Günlük giyimde rahat olmanın yanı sıra şıklıktan ödün vermeyen ürünler içeren koleksiyonun daha kışlık modelleri arasında yer alan ceketler, polarlar, uzun kollu bluzlar, kalın şallar ve pantolonlar ise training, gym ve yoga temaları altında adidas mağazalarında yer alıyor.
Fuse Koleksiyonu’ndan dansın kıvraklığını yansıtan modeller
adidas’ın danstan esinlenerek tasarladığı Fuse koleksiyonunda, genç ve dinamik kesimler göze çarpıyor. Pembe, gri melanj ve beyazın ön plana çıktığı koleksiyonda, adidas logosunun ve yazısının farklı uygulamaları göze çarpıyor.

Koleksiyonda yer alan kapişonlu sweatshirtler, kısa eşofman üstleri, rengarenk aksesuarlar, uzun ve kısa kollu tişörtler, atletler ve farklı kesimlerde pantolonlarıyla Fuse koleksiyonu bu kış herkesi dansa davet ediyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>