>

MODA - STİL

Dirk Bikkembergs Türkiye’de İlk Mağazasını Açtı!

Bugün İstanbul’un moda kalbi Nişantaşı’nda, Türkiye’deki ilk Dirk Bikkembergs mağazasının açılışı kutlandı.
 
   
 
 
     

Bugün İstanbul’un moda kalbi Nişantaşı’nda, Türkiye’deki ilk Dirk Bikkembergs mağazasının açılışı kutlandı. İtalyan markası olan Dirk Bikkembergs Türk tüketiciler tarafından oldukça yoğun ilgi görmesine rağmen şimdiye kadar Türkiye’de bir şube açmamıştı. Dirk Bikkembergs’in ana konsepti fulbola verdiği önem ve oluşturduğu konsept üzerine Dünya’da açtığı her mağazanın kapı numarasına göre açılış lansmanını tasarlıyor. Bu nedenle mağazanın açılacağı 21 numaralı binanın uğuruna inanılarak Mart’ın 21’inde ve 21 adet mankenle gerçekleştirilen davetten misafirler memnun ayrıldırlar.
21 ABDİ İPEKÇİ ’ye açılan yeni mağaza 150 m2 büyüklüğünde. Bu mağazadaki bütün detaylar, sportif seçkinliğin görkemli modellerle birleştiği Dirk Bikkembergs değerlerini ve stilistik felsefesini yansıtan nitelikte.

“Markanın kararla takip ettiği –uluslararası genişleme- stratejisi İstanbul ile devam ediyor” şeklinde konuşan, Bikkembergs yöneticisi Zeis Excelsa Group’un Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Maurizio Pizzuti şöyle devam ediyor: “Şu anda çalışan 40 mağazaya ve Riyad’da birkaç gün önce açılan mağazaya ek olarak, önümüzdeki birkaç ay içerisinde küresel alışveriş pazarlarının en önemli başkentlerinde yeni açılışlardan oluşan seriler olacaktır.”

Bikkembergs sofistike ve rahat atmosfer içerisinde erkekler ve kadınlar için lüks parçalardan daha günlük ve rahat giysilere, ayakkabılar ve aksesuarlara kadar çeşitli ürünlerle müşterilerine Türkiye’de ilk açtığı mağazında sınırsız bir kolleksiyon sunuyor. Spor ve lüks kumaş kombinasyonlarını nano teknoloji ile birleştirilen koleksiyonlar, zahmetsiz bir kalite ve her zaman göze hitap edecek temel öğeler üzerinde yoğunlaşmış. Spor giysilerin modern tasarımı ve rahatlığı desinatörlük dünyası ile birleştirilmiştir.

İç mekan tasarımı rafine, dinamik bir yapıda olup ve ikonik metal logolar ile zarif çim yeşili renginde, zemine kadar uzanan perdelerle birlikte Traverten mermer duvarları, yoğun bir görsel etki bırakmaktadır. Ahşap zemine en olarak futbol topu şeklindeki mermer zeminler üzerindeki şeffaf çekme cam masalar da dikkat çekmektedir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>