>

MODA - STİL

Dişiliğin Sembolü Leopar 2012 Kışına da Damgasını Vuracak!

İster bot, ister çizme, ister abiye… Bu kış ayakkabınızın modeli nasıl olursa olsun ille de leopar desenli olsun.
 
   
 
 
     

Bir ayakkabıdan neler beklersiniz diye sorsak? Alacağımız cevaplar hemen hemen aynıdır. “Rahat olmalı, dolaptaki kıyafetlere uyum sağlamalı, deseniyle, modeliyle, tarzıyla fark yaratmalı.” Modayı yakından takip edenlerin satın alma kararları dönem dönem değişiklik gösterse de kimi tercihler alışkanlık haline gelebilir zaman içerisinde. Bazı renkler, desenler, modeller vardır ki asla modası geçmez, ondan vazgeçilemez.

Son yıllarda neredeyse 4 mevsim vitrinleri süsleyen ve her seferinde bambaşka alternatiflerle karşımıza çıkan en güçlü desenlerden biri de kuşkusuz leopardır.Kadın ayakkabısının iddialı markası Canzone, 2011-2012 Sonbahar-Kış sezonu için tasarladığı birbirinden çarpıcı ve cesur, leopar desenli ayakkabı-çizme modelleri ile dikkat çekiyor. Modern kadına hitap edecek nitelikteki tasarım ve kalite unsurlarıyla donatılan Canzone ürünleri, şıklık ve rahatlığı kadınların ayağına getiriyor.Kış gardırobununun seçkin markası olmaya aday Canzone, 2011-2012 Sonbahar-Kış koleksiyonunda sıra dışı çizgileri ile kadınları çok daha özgür hissettirecek.

Acarlar Group bünyesinde bulunan Canzone markalı ürünleri Türkiye’nin önemli satış noktalarında ve www.canzone.com.tr adresinde görmek mümkün.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>