>

MODA - STİL

Dizide Gördükleri Takıların Peşine Düşüyorlar

Televizyon dizilerinin sevilen isimlerinin taktığı takılar büyük ilgi görüyor.
 
   
 
 
     

Takının bir anlık görülmesi bile kadın izleyiciler tarafından peşine düşülmesi için yeterli olurken bazı takılar yok satıyor. Yurt dışında yayınlanan Türk dizileri nedeniyle dünyanın dört bir yanından birçok kadın da takıların izinden Türkiye’ye ulaşıyor.

Dizilerin takı sponsoru


Birçok diziye sponsor olduklarını belirten Sofia’s Zoo’nun kurucuları Burcu Eğriçayır ve Çiğdem Türkmen “Dizilerde tasarladığımız takılar kullanılıyor. Reyting rekorları kıran birçok dizinin takı sponsorluğunu üstlendik. Ayrıca sayısız ünlü isim de Sofia’s ışıltısını tercih ediyor. Dizilerde ve sosyal medyada ünlü isimler taktığı takılar büyük ilgi görüyor. Takının bir anlık görülmesi bile peşine düşülmesi için yeterli oluyor” ifadelerini kullandılar.

İngiltere’den arıyorlar


Türk dizilerinin dünyanın dört bir yanında yayınlanması nedeniyle Sofia’s Zoo’ya yurt dışında da müşteriler büyük ilgi gösteriyor. Orta Doğu ülkelerinin yanı sıra İngiltere’den İtalya’ya birçok ülkeden kadın, takıları satın almak istiyor. Biri yurt dışında olmak üzere 18 adet satış noktası bulunan Sofia’s Zoo’nun ürünlerine www.sofiaszoo.com adresi üzerinden de ulaşılabiliyor.

Işıl ışıl ürünler


Sofia’s Zoo ürünleri hakkında da bilgi veren ikili şunları söyledi: “Farklı ışıl ışıl tasarımlar seviyoruz. Tek küpe taktığında bile yeteri kadar ışık saçsın kişiye kendini iyi hissettirsin istiyoruz. O yüzden ışıltılı taşlar olmazsa olmazımız. Sağlık açısından da kullanılan malzemelerin tümünün insan sağlığına uygun kriterlerde olmasına oldukça dikkat ediyoruz. Bir de hafif olması en önemli kriterimiz taşırken rahatsızlık vermeyecek takılar olsun istiyoruz.”

 

Etiketler: Takı, Aksesuar, Dizi
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>