>

AŞK - CİNSELLİK

4 Adımda Seksi Olun

Haberimizdeki bu taktikleri uygulayın, vazgeçilmez kadın olun!...
 
   
 
 
     

DANTELİN SONSUZ ÇEKİCİLİĞİ

Hiçbir zaman modası geçmeyecek ve her zaman kadının çekiciliğini öne çıkaracak bir ürün olan dantel, çekicilik için önemli bir detaydır. Dantel bir bluz, dantel bir elbise veya dantel iç çamaşırı fark etmez; dantelin erkekler üzerinde her zaman önemli bir etkisi vardır.

EN ÖNEMLİ SİLAH: DOLGUN DUDAKLAR

Angelina Jolie, Rihanna ve Adriana Lima sahip oldukları çekici görüntülerini neye borçlular? Tabii ki dolgun dudaklarına… Dolgun dudaklı kadınlar, her dönem erkekler tarafından daha çekici bulunmuştur. Zayıf ve ince dudaklar, iyi bir ruj ve basit bir makyaj hilesiyle daha iri ve dolgun gösterilebilir.

BUĞULU GÖZLERİN ETKİSİ

Dumanlı göz makyajı, gözleri iri göstermenin en güzel yollarından biridir. Üstelik bakışlara hüzünlü bir seksilik de katar. Buğulu bakışlar erkekler üzerinde oldukça etkilidir. Dumanlı göz makyajı, özellikle gece gezmelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

İÇ GICIKLAYICI DEKOLTELER


Kıyafet seçiminde aşırıya kaçmayan hafif göğüs dekolteli bluzlar ile çekici bir görünüm elde edilebilir. Çekici görüntüye katkısı sağlaması için sutyende de iç gıcıklayan bir model tercih edilmeli. Dekolte bölgesine sürülecek biraz ışıltılı krem de cazibeyi artıracaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>