>

DİĞER HABERLER

Kadınlara satın aldıran nedir?

‘Don’t Think Pink’ kitabının yazarı Lisa Johnson’a göre; Soru artık ''Kadınlar ne satın alır?'' değildir...
 
   
 
 
     
IMI Conferences, 01 Haziran 2006 tarihinde Swiss Otel’de düzenlenecek ‘Kadınlara Satın Aldıran Nedir ve Bu Önemli Pazarda Payınızı Nasıl Artırırsınız’ konulu konferans için, ürün tasarımından ve geliştirilmesinden, satışların yeniden yapılandırılmasına ve ödüllü pazarlama kampanyalarına kadar kadınlara yönelik pazarlamanın öncüsü olan, pazarlama süreçlerinde kadınlara zamanında ve kesin olarak ulaşmalarında yardım sunan araştırma ve pazarlama danışmanlığı şirketi ReachWomen şirketinin kurucusu Lisa Johnson’ı Türkiye’ye getirecek.

Üst düzey yöneticilerin stratejik bilgi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üstün kaliteli konferanslar düzenlemekte uzmanlaşmış IMI Conferences’in katkılarıyla ilk kez İstanbul’a gelen Johnson, ulusal ve çok uluslu şirketlerin Genel Müdürleri, Genel Müdür Yardımcıları, Satış, Pazarlama, İletişim, CRM ve İş Geliştirme Müdürleri, iş sahipleri, perakende mağaza sahipleri ve satış personeli, pazarlama ve iletişim konularında çalışanlar, satış temsilcileri ve ürün geliştirme ekipleri olmak üzere, şirketlerine müşteri çekmek ve bu müşterilerin kalıcı olmasını sağlamaktan sorumlu tüm yöneticiler ile uzmanlık deneyimlerini paylaşacak.

Önemli isimleri ağırlayacak olan ‘Kadınlara Satın Aldıran Nedir ve Bu Önemli Pazarda Payınızı Nasıl Artırırsınız’ konferansı, Reach Women'ın, Meredith Corporation, Intel, Office Depot, Giant Bicycles, Motorola gibi önemli markalar dahil olmak üzere, dünyanın en başarılı şirketlerine öğrettiği sırları ve ileri düzeydeki stratejileri irdeleyerek katılımcılara yeni bakış açıları kazandıracak.

Lisa Johnson, katılımcılara, kadınlara yönelik pazarlamanın şirketler için devasa bir iş fırsatı olduğunu gösteren araştırmaları, eğilimleri ve gerçekleri açık bir biçimde anlatacak ; kısa ve uzun vadeli başarıyı garantilemek için kadınlara ulaşmanın temel bilgilerini ve ilkelerini aktaracak; her bir katılımcıyı, kendi iş alanında uygulayabileceği doğruluğu kanıtlanmış ilkeleri ve bunlarla uyumlu pazarlama stratejileri konusunda bilgilendirirken sağlanacak etkinin sürekliliği bağlamında yardımcı olacak, tüm bu bilgileri eğitici, eğlendirici, esinlendirici ve akılda kalıcı bir biçimde verecek.‘Don’t Think Pink’ kitabının yazarı Lisa Johnson’a göre ; Soru artık ''Kadınlar ne satın alır?'' değildir. Bugünün önemli pazarlama soruları, daha çok, kadınların satın alma kararlarını tetikleyen unsurların neler olduğu ve bu devasa ve de giderek büyüyen pazarın nasıl sermayelendirileceği üzerinde yoğunlaşmaktadır.

29 Mayıs 2006 tarihine kadar devam edecek konferans kayıtları için ayrıntılı bilgiye 0216 - 575 59 42 numaralı telefondan ve www.imiconferences.com.tr sitesinden ulaşılabilir.

Lisa Johnson Hakkında : Çok satan bir yazar, ödüllü bir pazarlamacı, kadınlar konusunda usta bir araştırmacı ve uzman olan Lisa Johnson 2000 yılında, şirketlerin pazarlama süreçlerinde kadınlara zamanında ve kesin olarak ulaşmalarında yardım sunan bir yenilikçi araştırma ve pazarlama danışmanlığı olan ReachWomen şirketini kurucu ortak olarak kurdu.
Johnson yaşamsal ölçüde önemli bir eser olan ‘ Pembe Düşünmeyin, Kadınları Satın Almaya Gerçekten İten Nedir ve Bu Önemli Pazardaki Payınızı Nasıl Arttırırsınız? ‘ adlı kitabın ortak yazarıdır. New York Times Dergisi'nde, American Demographics'de ve NPR Marketplace'de sözü edilen Don't Think Pink, SoundViews Tarafından 2004 yılının en iyi 30 kitabından biri olarak seçildi. Pazarlama konusunda aranan bir konuşmacı ve otorite olan Johnson ürünlere ilişkin fikirler ve kategoriler oluşturmakta, uygun iletişim biçimlerinin harekete geçirilmesinde ve ülke çapında başı çeken markalar için marka vaatlerini dile getirmekte kendisine güvenilen bir isimdir.

IMI Conferences Hakkında : IMI Conferences, guru konferanslarının yanı sıra dünyanın ve Türkiye'nin ilgi odağı konularda Sektörel ve Güncel Konferanslar düzenlemektedir. En önemli hedefi, Türk iş dünyasını Global gelişim ve trendlerden haberdar etmektir.

IMI Conferences üst düzey yöneticilerin stratejik bilgi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üstün kaliteli konferanslar düzenlemekte uzmanlaşmıştır. İMİ Conferences konuşmacıları, dünyaca ünlü gurular, Uluslararası ve Ulusal Firmaların ve kuruluşların üst düzey yöneticileri ve alanında ün yapmış akademisyenlerdir

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>