>

MODA - STİL

Tommy Hilfiger’ın Yeni Genel Müdürü Hakan Atalay Oldu!

Tommy Hilfiger, 1985 yılından itibaren Amerikan çizgisini yansıtan rahat ve şık spor koleksiyonlarıyla modaya yön vermeyi sürdürmektedir.
 
   
 
 
     

The Tommy Hilfiger Group, 5.6 milyar dolar değerinde dünyanın önde gelen hazır giyim perakende gruplarından biri olarak, 90’ın üzerinde ülkede, 1.100’e yakın mağazada faaliyet göstermektedir. Klasik Amerikan şıklığını yansıtan Tommy Hilfiger; kadın, erkek, çocuk ve denim koleksiyonları, aksesuar, parfüm ve ev dekorasyon kategorilerindeki üstün tasarım çizgisine sahip yüksek kaliteli ürünleriyle moda dünyasına farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Tommy Hilfiger Europe yönetim bölgesine bağlı Tommy Hilfiger Türkiye’de ise, 1 Mart 2013 tarihinden itibaren tüm ülke faaliyetlerini yönetecek isim, Hakan Atalay oldu. 15 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası hazır giyim perakende gruplarında satış, marka ve ürün yönetimi deneyimine sahip Hakan Atalay , Mart 2013 tarihinden itibaren Tommy Hilfiger Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapacak. Geçmiş deneyimleri arasında, 2008 yılından bu yana Levi Strauss & Co. Türkiye Genel Müdürü görevini üstlenen Hakan Atalay, Nike Türkiye Ticari Satış Direktörü, Nike CEMEA South Perakende Direktörü olarak görev yapmış, Mexx, Altınyıldız-Network gibi farklı şirketlerde üst düzey yönetici pozisyonlarında yer almıştır.

Hakan Atalay, Tommy Hilfiger markasının sürdürülebilir karlı büyüme hedefleri doğrultusunda, şirketin stratejik vizyonun geliştirilmesi, ulusal müşteri ve tüketicilerini anlayarak uygun ürünlerin markanın sadık müşterileri ile mağazalarda buluşmasını sağlayacaktır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği ve Marmara Üniversitesi MBA derecesine sahip Hakan Atalay, evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>