>

MODA - STİL

Dolabımı Seviyorum Açıldı!

Büyük beden giyen kadınlar yaşadı...
 
   
 
 
     

Büyük beden kadınların giysi ararken ve buldukları giysileri kombinlerken yaşadıkları zorlukları, hayatı boyunca yaşayan moda tasarımcısı Melike Çarpatan, bu soruna çözüm bulmak amacıyla, www.dolabimiseviyorum.com'ugeçtiğimiz Nisan ayında açtı!

15 yıllık hayalini gerçekleştirmek, büyük beden kadınların kendilerine yakışacak kıyafetler içinde mutlu olmalarını sağlamak, için Ocak ayında blogunu açan tasarımcı; yeni açılan sitesinde, büyük beden kadınlara, hayatlarının farklı alanlarında giyebilecekleri kıyafetler öneriyor.

Hayatın alanlarını; hafta sonu, iş hayatı, parti zamanı, trendy ve ev hali olarak ayıran Melike Çarpatan, her kategori için farklı giysi önerilerini, kombin olarak veya tek tek, satın alma şansını sitenin ziyaretçilerine www.dolabimiseviyorum.com’da sunuyor.

Bu siteyle, büyük beden kadınların giyim konusunda ilk başvuru kaynağı olmaya hazırlanan tasarımcı Melike Çarpatan, şık ve modaya uygun giysileri, kendi beden ölçülerinde bulamamalarından dolayı, dolabına küsen tüm kadınları, dolaplarıyla barışmak için, www.dolabimiseviyorum.com’a davet ediyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>