>

MODA - STİL

D’s Damat İlkbahar-Yaz 2012 Renkli-Dinamik&Şık

Erkeklerin vazgeçilmez markası ve erkeklerin ihtiyaç duyduğu özgürlüğü sunan, şıklığın ön planda olduğu özel bir koleksiyona imzasını atıyor.
 
   
 
 
     

D’S Damat, kendi stilini yaratmak isteyen “herkese” ve “her bütçeye” uygun yeni koleksiyonu ile yaz sezonunda da ulaşılabilir şıklığın temsilcisi olmaya devam ediyor.

İddialı ve canlı renklerin birbirleriyle yarattığı güçlü etkiden yola çıkılarak, konfor ve şıklığın birlikteliği teması ile hazırlanan D’S Damat İlkbahar/Yaz 2012 koleksiyonu, farklı giyim zevkleri ve farklı vücut tipleri için ayrı kimliklere sahip D’S Classic, D’S Casual, D’S Ceremony ve TWN olarak dört ayrı grupta tasarlandı.

“D'S Classic” koleksiyonunda modern erkeğin klasik şıklığı ön plana çıkıyor. Gündüz şıklığını geceye de taşıyan koleksiyon, ilk olarak denizci temasına ait lacivert ve beyaz renkler ile, detaylarda ise kırmızı rengin kullanımı ile göze çarpıyor. Koleksiyonda grinin tüm tonları, detaylarda parlak renklerle birlikte sunulurken, toprak tonları mint ve mavilerle kombinleniyor. Modern klasik çizgiler taşıyan ve kumaşların rahatlığının ön plana çıktığı diğer bir grupta ise detaylar ekru, turuncu ve sarı renkler ile zenginleştiriliyor.

Ceremony koleksiyonu ise D’S Damat farkını ilk bakışta hissettiren, düğün, mezuniyet ve size özel günleriniz için çarpıcı seçenekler sunarken, koleksiyonda takım elbise ve smokin tasarımları yeni yorumlarla, yaza özel beyaz ve ekru renk kumaşlarla buluşuyor.

“D’S Casual” koleksiyonunda 3 ana tema yer alıyor. Öne çıkan “Marine” teması çıkış noktasını deniz tutkunu erkeklerin özgür ruhundan alıyor. Koleksiyon lacivert, beyaz, kırmızı ve mavi gibi klasik denizci renkleri ile zenginleştiriliyor. İkinci tema “Postcard Hikayesi” çıkış noktasını, gezmeyi seven, rahatlığına düşkün, modern çağın seyyah ruhunu taşıyan erkeklerden alıyor. Ana renklerde beyaz, bej, lacivert ve detaylarda bordo kendini gösteriyor. Üçüncü tema “Safari” ise sıcak yaz günleri için en uygun renkler ve kumaşlar ile kendini gösteriyor. Rahat ve şık giyimi bir arada taşıyan bu koleksiyonun renk paletini bej, haki, gri ve taş rengi, detaylarda toprak tonları harmanlıyor.

“TWN” koleksiyonunun kimliğini bir Western-Kovboy erkeği profili yansıtıyor. Son derece stil sahibi, genç, dinamik ve modern izler taşıyan koleksiyon, modernize edilmiş kovboy aksesuarları, baskılı t-shirtler, nakışlar, vintage kemerler, metal görünümlü yıldız broşlar ile kendi stilini oluşturmak isteyen erkeklere yol gösterici oluyor.

Özenle hazırlanan temaları ve renkleriyle, geniş bir ürün yelpazesi sunan D’S Damat 2012 İlkbahar/Yaz koleksiyonu stiline önem verenlere, şıklığı ve rahatlığı aynı anda sunuyor. Her bütçeye uygun fiyatlarıyla, değişime ayak uydurmak isteyen her erkeğin vazgeçilmezi olmayı bekliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>