>

MODA - STİL

Dünya Markası Calvin Klein Collection’in Ayakkabıları Artık Türkiye’de

Calvin Klein Türkiye`de anlaşmalı mağzalarda...
 
   
 
 
     

Çiçek İç Giyim distiribütörlüğünde Türk tüketicileriyle buluşan dünyaca ünlü marka Calvin Klein, birbirinden şık Calvin Klein Collection ayakkabılarını da bünyesine kattı.

Moda sektörünün önde gelen isimlerinden Calvin Klein, Calvin Klein Collection ayakkabılarını moda tutkunlarıyla buluşturuyor.

Türkiye’de açıldığı günden bu yana moda tutkunlarının vazgeçemediği marka olmayı sürdüren Calvin Klein, mağazalarında ürün gamını genişletiyor. Tüketici memnuniyetini her şeyden üstün tutan distribütör firma Çiçek İç Giyim, ürettiği prestijli ürünlerle dünyanın parlayan yıldız markası Calvin Klein Collection ayakkabılarını Calvin Klein mağazalarında satışa sunuyor.BİRBİRİNDEN ŞIK CALVIN KLEIN COLLECTION AYAKKABILAR TÜRKİYE’DE CALVIN KLEIN VE ANLAŞMALI MAĞAZALARDA!


Türkiye’de Calvin Klein ve anlaşmalı mağazalarda yerini alan Calvin Klein Collection ayakkabılarıyla siz de hem modayı yakından takip etmek hem de rahatlığı ayaklarınıza taşımak istemez misiniz? En şık kıyafetlerin tamamlayıcısı olan Calvin Klein Collection ayakkabılar, bu yıl hem dünya modasını ayaklarınıza taşıyor hem de sunduğu kaliteli ürünleriyle ayaklarınızın rahat etmesini sağlıyor. Calvin Klein Collection imzalı ayakkabılar iddialı ve sıra dışı çizgileriyle de ayaklarda modern bir hava estirirken yeni sezonun gözde trendleri arasında yerini alıyor.

Dünya modasını ve trendlerini, sunduğu kaliteli ürünleriyle birleştiren Calvin Klein Collection ayakkabılar modada fark yaratmak isteyenleri Calvin Klein ve anlaşmalı mağazalarında bekliyor.

CALVIN KLEIN MAĞAZALARI İstanbul: İstinye Park, City's Nişantaşı, Akmerkez Ankara: Kentpark AVM, Cepa AVM, İzmir: Bornova Forum AVM, Muğla: Yalıkavak Marina

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>